"Muzikinėje kaukėje" sužibėjęs T.Juodsnukis atsivėrė apie projekto užkulisius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-22 15:29 Finale Tadas įkūnys Mantą Jankavičių (BTV nuotr.)

"Muzikinėje kaukėje" sužibėjęs T.Juodsnukis atsivėrė apie projekto užkulisius

Naują dainą pristatęs Tadas Juodsnukis savo gerbėjus nudžiugins ir per Šv. Kūčias – dainininkas tapo „Muzikinės kaukės“ finalininku, tad šį šeštadienio vakarą BTV šou finale įsikūnys net du kartus. Vienas pasirodymų – tai įsikūnijimas į Mantą Jankavičių su daina „Čiuožki“. Dėl pagrindinio projekto prizo finale kartu su T. Juodsnukiu susirungs renginių vedėjas ir šokėjas Tadas Rimgaila, aktorius Valentinas Krulikovskis ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. „Muzikinės kaukės“ finalas – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

Dainininkas Tadas Juodsnukis, sužinojęs, kad pateko į „Muzikinės kaukės“ finalą neslėpė savo džiaugsmo. „Labai fantastiškai jaučiuosi, esu laimingas. Sunku buvo tikėtis tapti projekto finalininku, visi dalyviai buvo puikūs ir šaunūs, tačiau labai džiaugiuosi, kad patekau“, - sakė atlikėjas. Dalyvių balai buvo skaičiuojami nuo pat pirmosios laidos, o praėjusį šeštadienio vakarą susumuoti – taip buvo išrinkti keturi „Muzikinės kaukės“ finalininkai.

„Sunkiausia įkūnyti buvo Irūną Puzaraitę. Atrodžiau, kaip labai baisus transvestitas“, - pripažino T. Juodsnukis. Tiesa, atlikėjui projekte teko įkūnyti ir kitą moterį, tačiau tai jam patiko kur kas labiau. „Conchita Wurst man labai patinka, tas kūrinys ir jos įvaizdis – vienintelis toks visame pasaulyje. Kai burtų keliu gavau šią atlikėją, labai apsidžiaugiau, daug repetavau ir manau man pavyko“, - atskleidė dainininkas. Tą kartą Tadas buvo įvertintas aukščiausiais komisijos balais. „Aš manau, kad tai buvo geriausias visų laikų, visų „Muzikinės kaukės“ sezonų pasirodymas“, - laidoje komplimentų Tadui negailėjo „Muzikinės kaukės“ komisijos narė Livija Gradauskienė.

Finalo metu „Muzikinės kaukės“ nugalėtoją išrinks BTV žiūrovai, komisija šį kartą balso teisės nebeturės. „Labai noriu padėkoti komisijos nariams, visi jie labai draugiški, labai džiugu, kad jie pabara ar pataria. Taip galime tobulėti“, - galimybe padėkoti Mantui Stonkui, Livijai Gradauskienei, Ingai Valinskienei ir Vyteniui Pauliukaičiui pasinaudojo Tadas. „Svarbiausia, kad pas mus užkulisiuose nesijaučia jokios konkurencijos ar įtampos, visi dalyviai ir komisijos nariai puikiai sutariame.“

Vis dėlto, T. Juodsnukis pripažįsta, kad dalyvauti „Muzikinėje kaukėje“ – itin sudėtinga. „Tai buvo milžiniškas iššūkis. Prireikė daug pastangų ir laiko, norint į kažką įsikūnyti. Kai kurie žmonės galvoja, kad tai labai lengva, bet nesuprantu dėl ko. Juk čia neužtenka ateiti į sceną ir padainuoti, kaip Tadui ar Rūtai. Turi padainuoti, atrodyti ir elgtis scenoje būtent kaip tavo įkūnijamas personažas, o tai labai sunku“, - sakė Tadas Juodsnukis. „Tiesa, tai jokiu būdu negali virsti parodija, nes to neleidžia šio projekto taisyklės, dėl to tai dar sudėtingiau“, - pridūrė jis.

T. Juodsnukis tikina, jog gyvenime ieško tobulumo ir vadovaujasi taisykle – kad ir kiek pastangų įdėjo, vis tiek galvoja, kad reikėjo įdėti dar daugiau. „Jei žmonėms patikau, jei jie matė mano pastangas, tai tikiuosi jie balsuos už mane. Vis dėlto, mes šiame projekte esame dėl žmonių, ne dėl savęs, ne dėl pinigų ar garbės. Aš apskritai pasirinkau dainavimą dėl žmonių, dainuoti žmonėms man yra labai didelis malonumas. Manau, kad žmonės išsirinks dalyvį, kuris jiems labiausiai patiko viso projekto metu ir tai labai gerai, nes jų nuomonė – svarbiausia“, - sako Tadas Juodsnukis.

Dainininkas Tadas Juodsnukis „Muzikinėje kaukėje“ tapo Jon Bon Joviu, Edmundu Kučinsku, grupės „Queen“ lyderiu Freddie Mercury, įkūnijo Darių Mickų iš grupės „Rebelheart“, Irūną Puzaraitę, Luciano Pavarottį, Vilių Tarasovą ir grupę „B‘Avarija“, grupę „U2“ ir jos lyderį Bono, „Eurovizijos“ nugalėtoją Conchitą Wurst, taip pat Rolandą Janavičių, dainininką Ray Charles ir Vytautą Kernagį. Balsuodami trumpuoju telefono numeriu tik projekto žiūrovai šį šeštadienio vakarą nuspręs kuris dalyvis vertas „Muzikinės kaukės“ nugalėtojo vardo – komisija šios teisės neturės. „Muzikinės kaukės“ finalas – Šv. Kūčių vakarą, 19:30 per BTV.

Kviečiame pasižiūrėti visus dvylika T. Juodsnukio įsikūnijimų. Ar atlikėjas vertas „Muzikinės kaukės“ nugalėtojo vardo?

Vaizdo įrašas: