K. Juodzevičiūtė dalyvaus „Muzikinėje kaukėje“: ruoštis padeda mylimasis M. Bendžius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-02 11:05 Asmeninio archyvo nuotr.

K. Juodzevičiūtė dalyvaus „Muzikinėje kaukėje“: ruoštis padeda mylimasis M. Bendžius

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjusiai dainininkei, šiuo metu dvyliktoje klasėje besimokančiai Kotrynai Juodzevičiūtei šie metai itin intensyvūs – mergina ne tik ruošiasi brandos egzaminams, bet ir sutiko dalyvauti populiariausiame įsikūnijimų projekte „Muzikinė kaukė“. Kaip jai sekasi suderinti karjerą, mokslus, projekto repeticijas ir filmavimus? „Nespėju, vėluoju, pamirštu – faktas. Bet mano požiūris, kad per trumpai gyvenam, jog galėtume atsisakyti kažko, kas išties svarbu“, - apie priimtą iššūkį kalbėjo jauniausia projekto dalyvė.

Atlikėja Kotryna Juodzevičiūtė išgarsėjo dar 2015-ais metais, kai sudalyvavo projekte „Lietuvos balsas“. Savo talentu pavergusi ir komisiją, ir televizijos žiūrovus, jauna mergina iškovojo pirmąją vietą. Šiais metais vykusioje „Eurovizijos“ atrankoje dainininkei taip pat šypsojosi sėkmė – Kotryna finale užėmė trečią vietą. Tiesa, dainininkė nemano, kad tai taps pranašumu jai dalyvaujant „Muzikinėje kaukėje“: „Šitame projekte be balso susideda daug kitų dalykų, kurių mokausi ir jie nėra mano arkliukai.“

Ir nors paskutiniai metai mokykloje bei dalyvavimas BTV šou atima daug laiko, K. Juodzevičiūtė visuomet atranda laiko savo vaikinui. Šilti Manto Bendžiaus ir Kotrynos jausmai užgimė „Eurovizijos“ atrankoje, kur vaikinas buvo pritariančiuoju dainininkės vokalistu. M. Bendžius ne tik dainuoja, bet ir groja – jį neretai galima pamatyti su gitara rankose, akomponuojantį pačiai Kotrynai. „Jis ne tik mano draugas ir mylimasis. Mantas yra aktorius, todėl daug man padeda ruoštis „Muzikinės kaukės“ pasirodymams“, - džiaugsmo neslepia įsimylėjusi atlikėja.

„Sunkiausia, ko gero – paskutiniai momentai prieš lipant į sceną. Kai atrodo, kad belieka susikaupti ir paleisti save. Tai ir yra sudėtingiausia – pamiršti save“, - paklausta, su kokiais sunkumais susiduria besiruošiant pasirodymams „Muzikinėje kaukėje“, atskleidė Kotryna. Labiausiai mergina norėtų įsikūnyti į Donatą Montvydą, Liną Adomaitį, Rositą Čivilytę, Alicia Keys, Whitney Houston ir Nicki Minaj. Spalio 7-ąją prasidedančio BTV šou pirmoje laidoje K. Juodzevičiūtė savo jėgas išmėgins įsikūnydama į Amerikos dievaitę Lana Del Rey.

„Muzikinėje kaukėje“ kasmet dalyvauja dešimt Lietuvos įžymybių. Be K. Juodzevičiūtės projekte dėl pagrindinio prizo susikaus aktorius Marius Jampolskis, grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius, televizijos laidų ir renginių vedėjas Žygis Stakėnas, aktorė Neringa Nekrašiūtė, grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė, dainininkas Edgaras Lubys, aktorė Gabrielė Malinauskaitė, grupės „Queens of Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė ir „Lietuvos balse“ išgarsėjęs Gražvydas Staigvilas. „Muzikinė kaukė“ ¬– jau nuo šeštadienio per BTV.