Stovyklavimas miesto ritmu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-07-21 10:08 Organizatorių nuotr.

Stovyklavimas miesto ritmu

Jeigu jūs nevykstate stovyklauti, tai dar nereiškia, kad stovykla negali atvykti pas jus. „Urban Camping Vilnius” iniciatyva, skatina bendruomenę burtis ir pramogauti kartu. Pirmoji miestietiškos stovyklos interpretacija laukia Pilaitės rajone įsikūrusių vilniečių – liepos 27 d. nuo 17 val. šalia Beepart centro garuos vakarienė ir virs pokalbiai.

Beepart centras Pilaitėje pasirinktas neatsitiktinai. Tai vieta, kuri siekia būti visuomenės traukos centro dalimi, sudrumsti „miegamojo rajono” kultūrinį ir socialinį štilių. Urban Camping Vilnius, taip pat, nori paįvairinti kaimynystės gyvenimą, burdama bendruomenę ir atveždama pramogas, gerą maistą ir gerą nuotaiką tiesiog į kiemą.

Urban Camping idėją organizatoriai parsivežė iš tolimojo Taivano. Taipėjuje gyvenę vilniečiai Tomas ir Laura Kazulėnai tik atsikėlę į naują miestą suprato, kad toli pramogų ieškoti nepavyks. Tad naujakuriai pirmiausia nusprendė ištyrinėti gyvenamosios vietos apylinkes ir labai nudžiugo kaimynystėje radę visa, ko reikia – naujas pažintis, jaukią atmosferą ir skirtingas virtuves vienoje vietoje.

„Vilnius neprilygsta Taipėjui dydžiu, tačiau ir čia jaučiama atoskyra tarp senamiesčio ir kitų miesto rajonų. Mes norime, kad kokybiškos pramogas, gardus maistas atvyktų pas miestiečius jiems patogiu metu ir šalia namų,” – sako viena Urban Camping Vilnius iniciatorių Laura.

Renginio šūkis – pramogauk mieste, tad puoselėdami geriausias stovyklavimo tradicijas, organizatoriai jas interpretuos miesto ritmu. Renginio komanda žada pasirūpinti dalyvių ir svečių patogumu, stovyklautojų skrandžiais ir pramogomis. Renginio svečiams tereikia pasirūpinti kompanija ir gera nuotaika.

Ateinantį trečiadienį, grįždami namo ar važiuodami pro Pilaitę, negalvokite, ką ruošite vakarienei, nes stovyklautojų meniu rūpinasi maisto vagonėliai „Mother trucker”, „Juokiais puodas” bei „Gyvas baras”. Sąrašas dar pildosi naujomis ir jau pamėgtomis mobiliomis virtuvėmis.

Urban Camping Vilnius didelį dėmesį skiria maistui, tačiau kviesdami prisistatyti skirtingus maisto vagonėlius, galvoja ir apie programą svečiams. Kartu su „Beepart" ruošia kūrybinių bei aktyvių užsiėmimų suaugusiems ir jų mažiesiems.

„Norime sukurti smagią bendruomenės tradiciją, susitikti kaimynams ir jų bičiuliams, norime, kad maisto vagonėliai nerinktų dulkių, laukdami savaitgalių, o svečiams nereikėtų galvoti, ką ruošti vakarienei, norime mėgautis vasara ir išnaudoti šiokiadienių vakarus,” –  su nekantrumu pirmosios miestietiškos stovyklos laukia L. Kazulėnienė.

Urban Camping Vilnius planuoja stovyklauti pakviesti ir kitų rajonų gyventojus. Dar šią vasarą

stovykla mieste pramogauti turėtų pakviesti Antakalnio, Naujamiesčio, Ozo parko bendruomenę.

„Kitąmet Urban Camping pradės švęsti kaimynų dieną pavasarį ir vis kitoje miesto erdvėje įsikurs iki pat rudens,” – ateities planus atskleidžia organizatoriai.

Urban Camping @Pilaitė | Beepart (Smalinės ir Vydūno g. sankirta) | liepos 27 d. (trečiadienis) | nuo 17 val.

Daugiau apie stovyklavimą mieste: https://lt-lt.facebook.com/UrbanCamping/