Prie puodų Renata ir Deivis su gražuoliais vaikais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-12-26 11:56 Žurnalo MIESTE.lt nuotr.

Prie puodų Renata ir Deivis su gražuoliais vaikais

Renata (36) ir Deividas (35) Norvilai, kai tik turi laiko, ruošti maistą mėgsta kartu su vaikais. Pora augina dvi atžalas, kurios grįžusios iš mokyklos ar darželio mielai įsitraukia į linksmą virimo, kepimo, maišymo procesą. Kadangi sutuoktinių darbo grafikas gruodį yra gana įtemptas, laiko prašmatniems patiekalams ne visada lieka. Smagu, jei grįžę iš darbo jie gali greitai sudėti viską į orkaitę ir jau po mažiau nei valandos mėgautis vakariene.

Pora artėjant šventėms neskuba sukti galvos ir nerimauti dėl gėrybių ant šventinio stalo. Dažnai patiekalus ruošia ne tik jie, bet ir jų mamos, tačiau Renata atskleidė, kad šiais metais norėtų artimuosius nudžiuginti greitais ir skaniais patiekalais. „Dažniausiai kepame antį, tačiau šiais metais išbandysime ir naują vištienos receptą. Galbūt įtrinsiu paukštį medumi, trupučiu prieskonių, apšlakstysiu citrina. Dažnai toks marinatas naudojamas šonkauliukams, tačiau manau, kad pakeitus kelis ingredientus išeis šis tas panašaus į kinų virtuvės patiekalą“, – MIESTE.lt atviravo gražuolė.

Deividas neslėpė, kad su sūnumi Emiliu  mėgsta krimsti vištų sparnelius ir kojeles, na, o Renatai su dukrele lieka minkšta sultinga krūtinėlė. Šeima pasakojo, kad kartais parduotuvėje sunku rasti šviežios ir apetitą žadinančios vištienos. Dažnai prekybos centruose paukštiena atrodo nekaip, tačiau neseniai porą nudžiugino naujosios šeimai skirtos Vilniaus paukštyno pakuotės, kuriose  – įvairios vištienos dalys. Kiekvienas iš Norvilų šeimynos galėjo išsirinkti jiems skaniausią paukštienos gabalėlį. Renata sau kepė krūtinėlę, o vaikai šlauneles. Paruošti nesunku,  o ir visa šeima galėjo rinktis, ką norėjo valgyti, nes viską rado vienoje pakuotėje. Vištiena atrodė šviežia ir sultinga, o pakuotė be galo sterili.

Norvilų vaikai Vanesa ir Emilis MIESTE.lt linksmai pasakojo, kad smagu leisti laiką drauge, o ir Kalėdų jie labai laukė.