Kavos mėgėjams - speciali vieta Vilniuje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-02-29 18:06 SHUTTERSTOCK nuotr.

Kavos mėgėjams - speciali vieta Vilniuje

Vienas iš pagrindinių "Nespresso" konkurentų "QIQ italian quality" savo kavos butiko duris sostinėje atvėrė beveik prieš metus. Vilniuje įsikūrusi vieta stebina ne tik savo teikiamomis paslaugomis ir produktais, bet ir išskirtiniu parduotuvės interjero dizainu. Garsios Šveicarijos lietuvės Dangiros Barbos sukurtas interjeras realizuotas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse.

"QIQ italian quality" kavos butikuose Jūs rasite daugiau nei dvidešimt skirtingų kavos rūšių, kurios yra atrinktos pasitelkiant geriausius pasaulio degustatorius. Būtent tai ir užtikrina šiai, italų kilmės kompanijai, didelę sėkmę bei leidžia sparčiai vystytis pasaulinėje rinkoje ir greitu metu žada dar plėstis ir Lietuvoje.

Parduotuvėje rasite tris skirtingus kavos kapsulių formatus. Kiekviena kapsulė yra individualiai užpakuota, dėl to, kas kartą norint pasigaminti kavą, išpakuojama yra tik viena iš jų, o tai reiškia, kad kitose esanti kava nepraranda savo aromato bei skonio savybių. Čia yra didelis privalumas žmonėms, mėgstantiems gerti šviežią, iš ką tik sumaltų kavos pupelių, kavą. Norint išgerti tokią kavą namuose, reikia atlikti begalo daug procesų ir nuolatos prižiūrėti kavos laikymo sąlygas.  Dabar viskas paruošta už Jus, Jums reikia tik išpakuoti, įdėti ir paspausti mygtuką.” - teigi QIQ italian quality atstovas.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Visą tai rasite ne tik Italijoje bet ir Vilniaus parduotuvėje. Butikas iš tiesų šaunus vien tuom, kad visada atėję į jį galite nemokamai padegustuoti Jus dominančią kavą ir taip išsirinkti Jums tinkančią kavos rūšį. Parduotuvėje taip pat rasite ir platų kavos aparatų asortimentą, kuriame karaliauja vienas garsus itališkų kavos aparatų gamintojas “SPINEL”. Aparatų dizainas irgi maloniai stebina ir manome, kad ir koks interjeras yra apsigyvenęs Jūsų virtuvėje, jam partnerį - kavos aparatą rasite būtent čia.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

QIQ italian quality kompanija dirba ir su verslo klientais, su biurais, kavinėmis, restoranais ir barais. “Verslo klientams turime išskirtinių pasiūlymų jų biurams, restoranams, kavinėms ar barams. Su kiekvienu dirbame individualiai ir pateikiame kiekvienam individualius pasiūymus. Pagrindinės savybės dėl ko mus renkasi HORECA arba ofisų sektoriai yra tos, kad mes nemokamai suteikiame kavos aparatą, operatyviai reaguojame į kliento pageidavimus bei išlaikome aukšto lygio aptarnavimą, nekalbant apie kavos kokybę bei jos santykinai mažą kainą. "QIQ italian quality" butiką rasite Vilniuje, prie Lukiškių aikštės. 

Turintiems DAILY CARD nuolaidų kortelę galioja specialūs pasiūlymai.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!