A.Užkalnis atidaro restoraną: yra vienas "BET" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-14 09:28 FOTODIENA nuotr.

A.Užkalnis atidaro restoraną: yra vienas "BET"

Andriaus Užkalnio dažnai klausia, kada jis pats atidarys restoraną. „Tu tiek daug visiems aiškini apie maistą, atidaryk pats, mes pakritikuosim“. Nejau priėmė iššūkį?

Penktadienį Andrius Užkalnis tai ir padarys: restoranas ne jo, bet jis parinko patiekalus ir sukvietė labiausiai patyrusius Lietuvos valgytojus paragauti maisto į tą vietą, kurią jis jau spėjo aplankyti ir paskelbė geriausiu Lietuvos restoranu su italų virtuve.

Vienas garsiausių šalyje dirbančių šefų, Mickey Bhoite iš Toskanos, anksčiau žinomas kaip virtuvės vadovas kitur pasaulyje ir ilgametis „IDW Esperanza Resort“ virtuvės stebukladarys, naujajame restorane „Renaissance“ pateikia savo pietų Italijos interpretaciją.

Tai netradicinis restorano atidarymas – jokių ansamblių ir didelių kalbų: garsiausi ir reikliausi Lietuvos maisto vertintojai ir mylėtojai tiesiog susės vakarienės, nes, Andriaus Užkalnio nuomone, čia nereikės jokių triukų ir pašalinių siurprizų. „Viskas bus lėkštėse – nuostaba, malonumas, geras laikas. Aš norėjau parodyti šį restoraną ypatingiems svečiams tokį, kokį jį matys kiekvienas, kas nuspręs čia užeiti. Penktadienį čia pagrindinė istorija bus maistas ir jo kūrėjas“, sakė Užkalnis.

Penktadienį, rugsėjo 15 d., 19:00 val. Restoranas „Renaissance“, Subačiausg. 3, Vilnius.