Išleista pirmoji tokia desertų knyga: receptai padėsiantys išsaugoti figūrą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-13 10:36

Išleista pirmoji tokia desertų knyga: receptai padėsiantys išsaugoti figūrą

Išleista pirma ir vienintelė Lietuvoje ypatingų desertų knyga. Nė vienam desertui iš 40-ies nenaudojama viryklė/orkaitė. Pranašumas- aukšta maistinė vertė, nenaudojami sintetiniai priedai, be glitimo, be rafinuoto cukraus, tačiau saldūs ir gardūs, be laktozės, be kiaušinių..Po Naujų metų "SUPER DESERTAI" pasirodys didžiuosiuose Lietuvos knygynuose. Desertus valgo Visi, tačiau, kad jie būtų sveikesni reikia ypatingo pasiruošimo, dėmesio detalei. 
https://www.grazinagum.lt/collections/naujiena-super-desertai/products/grazina-gum-super-desertai

Net ir bandydami laikytis sveikos mitybos, kartais norime pasigardžiuoti ir saldumynais, kurie, sakoma, tikrai nėra sveikas maistas. Tiesa, gera žinia saldumynų mėgėjams yra ta, kad galima pagaminti sveikesnį gardumyną sau ir savo šeimai. Tokie ir yra mano naujausia knyga "Super Desertai".


Parašyti šią knygą planavau gana ilgai. Kai prieš dešimt metų pradėjau desertus ir tortus ruošti netradiciškai – nekepdama, nenaudodama kepiniams skirtų miltų, baltojo cukraus, kepimo miltelių ir jokių sintetinių priedų, pastebėjau, kad skonis pralenkė įprastinius – visi, kas juos ragaudavo (ir ragauja dabar), negaili pagyrų. Taigi, nutariau pasidalyti savo patirtimi su Jumis, paraginti išbandyti kažką nauja.


Daug kam netikėta, kad iš tokių žinomų ingredientų galima sukurti kažką unikalaus, išskirtinio, ir, o tai ypač svarbu, nesugadinant produktų, kuriuos užaugino gamta. Pakanka tik mokėti juos derinti, suteikti tekstūrą, skonį, suformuoti vis kitokią išvaizdą. Taip gimsta savitas stilius. Be to, visada pabrėžiu, kad nereikia naudoti jokių sintetinių priedų.
Gamta dovanoja tikrus, nesugadintus produktus. Tad rinkimės juos ir būkim sveikesni.
Gražina Gum - ne tik kulinarinių knygų autorė, bet ir medikė, lektorė, sveikos mitybos ekspertė, augalinės/detoksikacinės mitybos žinovė.

Būkim sveiki ir laimingi!