Kokia yra tobulo mėsainio paslaptis? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-01-04 17:14 "American Homeburgers" nuotr.

Kokia yra tobulo mėsainio paslaptis?

Vieni sako, kad tobulam mėsainiui reikia aukščiausios rūšies mėsos, kiti teigia, kad tai bandelė, dar yra padažų gerbėjai. Mes - "American Homeburger" - sakome, kad tai visuma! O ypač svarbu – kiekviena atskira dalis turi būti paruošta labai kruopščiai ir su visa meile kiek tik turime.

Kas rytą pradedame savo diena pačiu švenčiausiu ritualu – kepame bandeles. Jų kepimas apima milijonai smulkmenų ir niuansų, tam, kad kasdien būtų tobulo dydžio bei skonio. Kiekvienas bandelės kepimo žingsnis apsuptas paslaptimis ir ypatingu atidumu, pradedant tešlos maišymu ir baigiant kepimu. Keletas paslapčių, kurias galime atskleisti:

  • Naudojami tik aukščiausios rūšies miltai, tik rūpi jūros druska – jokių nekokybiškų produktų.
  • Negalima skubėti – po kiekvieno žingsnio tešla turi pailsėti - užmaišius ją, suformavus bandeles, kildinant garuose.

Kitas svarbiausias ingredientas – mėsa. Mes mėsainiams naudojame tik aukščiausios rūšies lietuvišką jautieną. Kadangi esame atsakingi už tai, ką Jūs valgote, patys apdorojame mėsą, niekada negauname jau pagaminto kotletuko – jis taip pat naminis. Atminkite, kad visuomet mėsa bus gardesnė, kai pirksite šviežią, ne šaldytą, juolabiau, kad galėsite ją gardinte būtent taip kaip mėgstate patys!

Padažai.... čia jau yra labai subtilus klausimas, nes mes kiekvienas esame unikalus ir kitoks, tad ir padažą renkamės vis kitokį. Mes siūlome net 5  įvairius padažus, kad galėtimėm patenkinti įvairiausius skonius. O jūs, gamindami namie pasitelkite fantaziją, bet nepamirškite – padažas negali užgošti mėsainio, jis turi jį papildyti, tad ir jo skoniai turi būti subtilus ir ne per daug išraiškingi.

Dar viena neišvengiama mėsainių sudedamoji dalis – daržovės. Vėlgi pasikartosiu – svarbiausia, kad būtų šviežia, o jei dar ir iš savo daržo – iš vis tobula.

Pabaigai norėčiau priminti, kad joks maistas nėra nesveikas, kol mes jį tinkamai ruošiame! Skanaus.

Su DAILY CARD kortele - 15% "American Homeburger".

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!