6 priežastys, kodėl verta rinktis elektrinę orkaitę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-19 08:16

6 priežastys, kodėl verta rinktis elektrinę orkaitę

Daugelis neįsivaizduoja savo virtuvės be orkaitės – šio prietaiso pagalba itin efektyviai galima paruošti pačius įvairiausius patiekalus. Visgi, renkantis labai dažnai iškyla klausimas, ar verčiau rinktis dujines ar elektrines orkaites. Šį kartą aptarsime pastarųjų privalumus – galbūt jie padės greičiau nuspręsti, kurį variantą pasirinkti.      

1. Funkcionalumas. Elektrinės orkaitės gali pasiūlyti ne vieną skirtingą kepimo programą, todėl ypač patiks tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti ir išbandyti naujus patiekalų skonius. Sveikas gaminimas garuose, grilio funkcija ir kiti panašūs sprendimai padės lengvai įgyvendinti bet kokias idėjas, o jei norėsis sutaupyti šiek tiek namų erdvės, galėsite pasirinkti orkaitę, turinčią mikrobangų funkciją. Tikėtina, jog laikui bėgant šie įrenginiai dar labiau tobulės, tačiau ir dabar jų galimybės ženkliai lenkia dujines orkaites.  

2. Tolygiau paskirstoma šiluma. Didžioji dalis elektrinių orkaičių turi ventiliatorių, kuris padeda lengviau paskirstyti karštą orą – būtent dėl šios priežasties patiekalai be didesnio Jūsų indėlio puikiai apkepa iš visų pusių. Žinoma, norint mėgautis šiuo privalumu, pirmiausia reikia įsitikinti, jog Jus dominantis įrenginys šią funkciją turi, tačiau didelį pliusą galima dėti vien jau dėl tokios galimybės. 

3. Lengva priežiūra.Šis nuopelnas labiau priklauso elektrinės orkaitės kaitlentei, kadangi dėl lygaus paviršiaus ji yra kur kas lengviau valoma nei, pavyzdžiui, dujinė kaitlentė. Tiesa, šio tipo orkaitės taip pat gali pradžiuginti savaiminio išsivalymo funkcija – trumpai tariant, įjungus šią programą, visi maisto likučiai pavirsta pelenais, todėl valymo darbų akivaizdžiai sumažėja. Tad jeigu šis buities darbas Jums sukelia tik neigiamas emocijas, vien dėl to vertėtų pagalvoti apie elektrinės orkaitės įsigijimą. 

4. Tikslesnė kepimo temperatūra. Pasirinkę elektrinę orkaitę, ne tik galite išbandyti įvairias skirtingas programas, bet ir labai tiksliai nustatyti pageidaujamą temperatūrą – tai taip pat liečia ir šio tipo kaitlentes. Šis privalumas išryškėja tuomet, kai ketinate gaminti tikslumo reikalaujančius patiekalus – naudodami tokią orkaitę, jausitės kur kas saugiau. Elektrines orkaites gera kaina galite įsigyti Pigu.ltel. parduotuvėje – čia rasite pačių įvairiausių modelių.

5. Paprastas montavimas. Norint pajungti dujinę orkaitę, reikia įdėti kur kas daugiau pastangų, tačiau jei nuspręsite pasirinkti elektrinį įrenginį, viskas klostytis gerokai paprasčiau. Žinoma, jei seną dujinę viryklę tiesiog nusprendėte pakeisti nauja, darbo nebus tiek daug, tačiau visais kitais atvejais elektrinės orkaitės įgyja ženklų pranašumą – tie, kurie jau yra susidūrę su šiais montavimo darbais, galėtų Jums tai patvirtinti. Tad apsispręsti gali padėti ir kitų pirkėjų atsiliepimai. 

6. Daili išvaizda. Nors šis aspektas – pakankamai individualus, visgi, būtų sunku nesutikti, jog elektrinių orkaičių išvaizda kur kas modernesnė ir šiuolaikiškesnė. Tikėtina, jog tai lemia ir kur kas platesnis pasirinkimas: iš daugybės variantų kur kas paprasčiau galima išsirinkti tiek išvaizda, tiek savo funkcionalumu žavintį variantą. 

Elektrinės orkaitės turi pakankamai daug privalumų, jog būtų galima teigti, kad šie įrenginiai iš tikrųjų yra pranašesni už dujinius prietaisus. Visgi, tai – labai individualus sprendimas, todėl jis turėtų priklausyti ne tik nuo šių privalumų, bet ir nuo asmeninių Jūsų poreikių. Įvertinę juos, kur kas lengviau pasirinksite tinkamiausią variantą!