Bene madingiausias sostinės baras „California“ atsinaujina ir skelbia baltos staltiesės triumfą! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-10-24 15:37 Baro archyvo nuotr.

Bene madingiausias sostinės baras „California“ atsinaujina ir skelbia baltos staltiesės triumfą!

Vilniečių ir miesto svečių seniai pamėgtas baras „California“, sekdamas didžiųjų Europos miestų, madingų gastronominių vietų praktika, keičiasi: „California“ skelbia baltos staltiesės triumfą!

Baras „California“ nuo šiol kasdien – darbo dienomis ir savaitgaliais, kiekvieną savo lankytoją pasitiks baltomis staltiesėmis, jaukia atmosfera, nepriekaištingu profesionaliu aptarnavimu, geriausiais ir populiariausiais gėrimais bei virtuvės gurmaniškais patiekalais, kuriuos jau spėjo įvertinti gero skonio žinovai.

Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami mėgautis sukurtu nauju „California Gourmet Meniu“. Idėja šį stilingą barą pritaikyti ir neįpareigojančiai vakarienei kilo iš maistą ir gėrimus dievinančių Vakarų Europos miestų: Barselonos, Paryžiaus, Milano, kuriuose barai-restoranai akimirksniu transformuojasi: baltos staltiesės nuimamos, pagarsinama muzika ir lankytojai toliau tęsia bendravimą neįpareigojančioje aplinkoje. Tas pats lankytojų laukia ir Vilniaus bare „California“ - čia ir toliau vyks vakarėliai, su kone pačiais skaniausiais kokteiliais, šampanu – kurio pasirinkimas bare milžiniškas, bei užkandžiais net iki paryčių. Ši vieta turi ir kai kuriems svarbų privalumą: ištaigingą cigarų kambarį – rūkomąjį, tad vėsesnėmis dienomis nereikės šalti lauke... 

Vartodami alkoholį ar cigarus, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

Subačiaus g. 2, Vilnius

www.california.lt

+370 652 65551

Su DAILY CARD kortele - 11% nuolaida sąskaitai.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!