Kavos paslaptys - Vilniaus butike - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-16 10:03 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Kavos paslaptys - Vilniaus butike

Prieš porą savaičių Italijos mados centre Milane vyko pasaulinė kavos aparatų gamintojų paroda - Venditalia 2016. Tai ne tik kavos aparatų paroda į kurią suvažiuoja viso pasaulio kavos gamintojai žvalgytis naujovių, bet ir naujai į rinką įžengusių kavos pupelių ir kavos kapsulėse gamintojų paroda.

Italijoje, bei visame pasaulyje sparčiai skinasi kelią kavos kapsulių gamintojai, todėl šių metų Venditalia mados tendemas buvo kapsulinių kavos aparatų gamintojai bei kapsulinės kavos distribiuteriai. Parodoje galima buvo rasti visko, pradedant nuo prekybos automatų, kuriais galima prekiauti ne tik mūsų akiai įprastomis prekėmis, bet ir tinkamai atvėsintais vynais, vynui skirtais užkandžiais, vaistinės tipo prekybos automatais bei kita su šiuo verslu susijusia įranga.

Tačiau, kaip ir minėta prieš tai, parodoje karaliavo būtent kava kapsulėse ir jai gaminti skirtos kavos mašinos.

“Kavos kapsulių rinka Italijoje vystosi labai greitai ir kava kapsulėse ne tik reprezentuoja namų rinką, bet ir puikiai skinasi kelią restoranų, barų bei kavinių versle. Visų pirma patogu baristoms, tada seka tokie veiksniai kaip vietos sutaupymas kavinėje ar bare, nes kavos aparatai nereikalauja papildomų priedų, pavyzdžiui tokių kaip kavos malūnėlis. Švara - kava neišsibarsto, paprasta inventorizacija ir verslo kontrolė, plataus kavos asortimento pateikimo galimybė ir be abejo pagrindinis aspektas - visada gaunama kokybiška bei šviežia kava.” - taip komentavo kompanijos “MAC DESIGN”  generalinis vadovas ir vienas iš pagrindinių Italijos kavos aparatų gamintojų dizaineris Roberto Maccioni.(www.macdesign.it)

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Parodoje, galima buvo išvysti nuo mažiausio kavos aparatų gamintojo, kuris gamina kavos aparatus tik pagal klientų specialius pageidavimus namams iki tikrų kavos aparatų madų šou surengusių milžinų. Viena iš tokių milžine prisistatanti kompanija yra garsi Itališkų kavos aparatų gamintoja – „Spinel“. Būtent jų kavos aparatai, mane, kaip namų vartotoją ir sužavėjo. Itin išskirtinio dizaino, nuo “vintage” iki modernaus dizaino kavos aparatai turintys milžinišką paklausą Italijos kavos gurmanų rinkoje. Būtent ši įmonė daugiausiai savo gaminių pristato po “kapsulinių kavos aparatų parašu” ir suteikia žiupsnelį tikro itališko dizaino mūsų namams bei paskandina tikroje kavos gaminimo ceremonijoje.

Būtent šiais kavos aparatais visą pabaltijos šalių regioną padengia jau ir į Lietuvą įžengusi garsi itališkos kapsulinės kavos milžinė - QIQ italian quality kompanija.

Venditalia 2016 sutikome ir nemažai kapsulinės kavos distribiuterių iš Lietuvos. QIQ italian quality kompanijos atstovai iš Lietuvos tikino, kad šie metai yra itin svarbūs kapsulinės kavos rinkoje, nes jie žada pristatyti dar pasaulio šviesos nemačiusius naujus modernizuotus ir žinoma išskirtinio dizaino kapsulinius aparatus tiek restoranams ir baramas tiek ir paprastam namų vartotojui.

Paslapties kas bus nauja QIQ atstovai neišdavė ir pasiūlė mums apsilankyti jų kavos butike Vilniuje.

Su Daily Card kortele 4 % nuolaida taikoma visoms prekėms. Nuolaidos nesumuojamos.