Gražioji stileiva nustebino itin paprastu deriniu, bet gilia iškirpte - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-01 09:00 VIDA PRESS nuotr.

Gražioji stileiva nustebino itin paprastu deriniu, bet gilia iškirpte

Šiuo metu garsi dainininkė Rita Ora Beverly Hilse reklamuoja naują savo singlą „Your Love“. Atradusi laiko nuo savo pasirodymų, atlikėja nusprendė pavakarieniauti viename iš Beverly Hilso restoranų. Čia, vilkėdama netikėta drabužių eilute, ji buvo užfiksuota fotografų, skelbia Dailymail.co.uk.

Populiarioji žvaigždė buvo apsivilkusi šviesiai mėlynos spalvos palaidinę su ilgomis rankovėmis, o jos juosmenį juosė tokios pat spalvos diržas.

Merginos palaidinė atskleidė jos gražiai įdegusį pilvuką, o pažvelgus į jos kaklą, galėjai pamatyti plačią palaidinės iškirptę, kuri traukė akį.

Pamatykite paprastą Ritos stiliuką čia.

Atlikėja puikiai suderino savo palaidinę su šviesiais džinsais bei baltais teniso bateliais.

Dainininkė bei aktorė demonstravo savo šviesius, garbanotus plaukus, kurių galiukai lietė jos pečius. Ji taip pat buvo be makiažo, kuris paryškintų jos veido bruožus. Ji tik buvo pasidažiusi lūpas neutraliu lūpdažiu, o jos akis puošė mirgantis akių šešėlis.

Britiškojo X-faktoriaus teisėjos rankas puošė keletas apyrankių, o ant atlikėjos kaklo buvo keletas pakabukų. Mergina taip pat turėjo užsidėjus „Chanel“ rankinę.

Dainininkė į Los Andželą atvyko po to, kai kurį laiką praleido Mančesteryje, filmuodamasi britiškame dainos konkurso „The Pitch Battle“ finale.

Apie dainininkę sklandė gandai, kad ji susitikinėja su „Rolling Stones“ legendos Ronnie Woodo sūnumi Tyrone'u Woodu, tačiau neseniai garsi dainininkė buvo pastebėta laiką leidžianti Niujorke, kartu su DJ Diplo.

 

Karšti pasiūlymai