Artėja vakarėlis: stilistai pataria, kaip reikėtų atrodyti - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-04 14:00

Artėja vakarėlis: stilistai pataria, kaip reikėtų atrodyti

Artėjant šventėms dauguma damų ir džentelmenų rūpinasi savo išvaizda. Juk laukia ne tik linksmi pasisėdėjimai šeimos būryje, bet ir oficialūs darbo vakarėliai, kuriuose visi nori atrodyti tinkamai. Paklausėme SALON+ stilistės Jelenos Sobolevos, kokios jos įžvalgos apie vyraujančias šventinių šukuosenų tendencijas šiais metais.

Ruošiantis darbo vakarėliui stilistė patarė atsižvelgti į jo temą. Ji dažniausiai nurodoma kvietime arba būna sutarta su kolegomis.

Jei ketinate dalyvauti teminiame vakare, iš anksto užsirašykite į grožio saloną – ten jumis pasirūpins profesionalai. Namų sąlygomis tikrai ne kiekviena dama sugebės sau pagelbėti.

Artėjant šventei Jelena primygtinai siūlė atnaujinti plaukų spalvą, kad neliktų ataugusių šaknų. „Geras metas pasirūpinti kirpimu, net išbandyti naują įvaizdį ir maloniai nustebinti save. Prie vakarinės suknelės dera aukštai sukelti plaukai, be to, šiuo metu tai viena iš madingos šukuosenos tendencijų“, – atviravo profesionalė.

„Nepamirškite, kad visuomet reikia ne tik atsižvelgti į savo norus, bet ir tartis su stilistu. Norinčioms išbandyti naują įvaizdį, bet dvejojančioms galima pasinaudoti spalvotu plaukų laku. Daugumoje specialių parduotuvių kiekviena ras spalvą, kuria norėtų pasipuošti. Tai puiki galimybė pažaisti“, – sakė Jelena. J.Soboleva pridūrė, kad garbanos – taip pat puikus pasirinkimas: „Tai šukuosena, kuri suteikia švelnumo, moteriškumo. Gražias garbanas galima pasidaryti ir namuose. Žinoma, formuojant šukuoseną karštomis žnyplėmis reikėtų nepamiršti pasirūpinti apsauga nuo karščio. Juk nenorite, kad plaukai išsausėtų. Kai jau suformuosite ir užfiksuosite šukuoseną, pasinaudokite priemone, vadinama „plaukų žvilgesiu“. Taip būsite tikra, kad plaukai atrodo nepriekaištingai.“

Stilistė patikino, kad paskutinis akcentas idealios šukuosenos link galėtų būti plaukų papuošalas. Tiks įvairiausių dydžių puošnūs segtukai arba sagutės.

„Jų asortimentas parduotuvėse didelis. Siūlau nesidrovėti ir įsigyti prie vakarinės aprangos tinkantį papuošimą. Būkime gražios“, – patarė grožio specialistė.

SALON+ vizažistė Aelita Kazlauskienė pasidalijo ir šventinio makiažo patarimais

Mados ir grožio pasaulis nestovi vietoje, kaip ir makiažo tendencijos. Šį sezoną atsisakoma stipraus veido kontūravimo. Didesnis dėmesys skiriamas švytinčiai, sveikai veido odai. Tokį odos efektą išgausite šviesą atspindinčia biriąja pudra, bronzatais, skaistalais.

Šį sezoną vis dar madingos dūminės akys. Ryškiam, spindinčiam efektui išgauti galite naudoti blizgius vokų šešėlius, mėlyną, pilką, sidabrinę spalvas.

Lūpas dažykite švelnia kūno arba labai ryškios rožinės, tamsiai violetinės, prinokusių vyšnių spalvos lūpų dažais. Nepamirškite pabrėžti jų žvilgesio.