Už jauno vyro ištekėjusi Rūta Lukoševičiūtė atskleidė grožio paslaptį: naudoja kai ką neįprasto - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-17 10:33 Dainiaus Stankaus nuotr.

Už jauno vyro ištekėjusi Rūta Lukoševičiūtė atskleidė grožio paslaptį: naudoja kai ką neįprasto

Dainininkė, TV prodiuserė, žurnalistė ir tekstų autorė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė (42) pastaruoju metu švyti. Perpus jaunesnį vyrą susiradusi ir neseniai ištekėjusi moteris papasakojo apie savo grožio ritualus. Jos kosmetinėje galima rasti ir netradicinių priemonių.

Rūta, sakoma, kad jaunas vyras šalia moters – jos neblėstančio grožio garantas. Ar sutinkate su šiuo teiginiu?

Yra tiesos, bet, mano manymu, geriausias jaunystės eliksyras – meilė. Šis jausmas visuomet suteikia sparnus kūnui, šypseną kasdienybės rutinoje, akių spindesį tamsių žiemos vakarų pilkumoj...

Kaip prižiūrite veido odą ir be kokios priemonės neapsieitumėte nė dienos?

Svarbiausios taisyklės: vakare kruopščiai nusivalyti makiažą, kartą ar du per savaitę šveisti veido odą tinkamu šveitikliu ir vienąkart dėti kaukę. Dabar naudoju aukso dalelių, kai baigsiu šią, dairysiuosi ko nors naujo. O ryte, prieš darydamasi makiažą, odą pamaitinu dieniniu kremu. Pastaruoju metu renkuosi kremą su Negyvosios jūros dalelėmis, nes tikiu šios jūros gydomąja galia.

Ar turite ypatingų grožio ritualų?

Galbūt turėčiau, jei rasčiau pakankamai laiko. Apskritai relaksacija ne man, o jei jau sugalvoju nueiti į atpalaiduojamajį kūno masažą, paprašau, kad nejungtų raminančios muzikos, nes ta dirbtinai kuriama ramybė mane veikia priešingai. Geriau jau būsiu tyloje ir girdėsiu savo mintis.


Dainiaus Stankaus nuotr.

Pasidalykite mėgstamiausia kosmetikos preke, kuri padarė didžiausią įspūdį.

Man labiausiai patiko veido kremas su kupranugarių pieno – jį su vyru atradome užklydę į egiptietišką kosmetikos krautuvę. Jį jau pabaigiau. Ir į Egiptą, ko gero, keliaučiau vien dėl jo.

Kokias dekoratyvinės kosmetikos priemones naudojate dažniausiai?

Neįsivaizduoju kasdienybės be maskuojamosios pudros, skaistalų, akių pieštuko ir akių tušo. Kartais naudoju akių šešėlius, bet tikrai ne kasdien.

Kaip puoselėjate plaukus?

Dabar, kai plaukus kiek pašviesinau, naudoju specialų šampūną šviesiems plaukams ir maitinamąją kaukę. Vis susimąstau apie ilgus plaukus, nes tai mano vaikystės svajonė. Ko gero, kada nors vėl juos prisiauginsiu. Būdama ilgaplaukė jaučiuosi velniškai žavi.

Ar sportas Jums – neatsiejama gyvenimo dalis?

Aš ir sportas – kaip nesuderinamo charakterio mylimieji: tai vienas kitą myli ir dievina, tai nekenčia. Taip su juo ir gyvenu: tai sportuoju, tai ignoruoju.

Ar laikotės ypatingo mitybos režimo?

Taip. Ką noriu, tą ir valgau. Ir tai tikra tiesa. Užsimanau pyragėlio – valgau pyragėlį. Arba vakare prisimenu, kad nieko nevalgiau, ir toliau nieko nevalgau. Žodžiu, mano mitybą lemia jausmai.

Kokia moteris Jums yra graži?

Save mylinti ir mylima.

 

Karšti pasiūlymai