Modelis S. Burbaitė ryžosi pokyčiams: dabar primena kitą garsią moterį (įvertinkite) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-12 09:42 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Modelis S. Burbaitė ryžosi pokyčiams: dabar primena kitą garsią moterį (įvertinkite)

Modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė ryžosi pokyčiams. Pripažinta gražuolė žurnalistams prisipažino, kad viskas įvyko ekspromtu. Tokio stiliaus šukuoseną paskutinį kartą Simona turėjo kai jai buvo šešiolika metų.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

S. Burbaitė atviravo, jog iš pradžių ji norėjo gerokai patrumpinti savo ilgus tamsius plaukus, tačiau stilistas ir kirpėjas Mantas Tautvaišas pasiūlė jai išbandyti kirpčiukus. "Plaukai - aksesuaras, kurį dažnai pamirštame. Esu patenkinta nauja šukuosena. Paskutinį kartą kirpčiukus nešiojau, kai man buvo šešiolika metų. Tada jie man nepatiko ir teko plaukus atsiauginti. O dabar... Kai kas net įžvelgia mano ir Naomi Cambel panašumų", -sakė pasikeitusi mados tinklaraštininkė.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Ką stilistai rekomenduoja 2017-iais? ELLE.CO.UK. pateikė keletą variantų, kuriuos visos merginos gali drąsiai bandyti šį sezoną. Pirmiausia, bus madingi berniukiški kipimai, tad smulkių veido bruožų merginos gali drąsiai atsikratyti savo kasų. Taip pat Londono ir Niujorko stilistai sako, kad bus populiarios neoninės plaukų spalvos, kurios šviečia tamsioje. Kad supratumėte apie ką eina kalba siūlome pažiūrėti MARC JACOBS SS16 NEON RAVE SHOW. Taip pat madinga išliekia žalia plaukų spalva, stilingi bobai, netvarkingos garbanos, natūralūs plaukai ir... Žinoma, kirpčiukai. 

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

 

 

Karšti pasiūlymai