Kiekvienam daikteliui – po rankinę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-28 10:00 Asociatyvinė SHUTTERSTOCK nuotr.

Kiekvienam daikteliui – po rankinę

Geras oras jau čia – norisi griebti patogią rankinę ir lėkti dalyvauti visos pavasario linksmybėse bei pramogose. Kokias rankinių 2017 m. pavasario-vasaros sezonui paruošė garsiausi dizaineriai ir didžiausi mados namai?

Liūdnos naujienos toms, kurios mėgsta savo rankinėje nešioti visą gyvenimą – į madą atėjo mažos, kartais net nepastebimos rankinės. „Valentino“, „Stella McCartney“, „Dior“ ir „Chloe“ pristato rankines, kurioje tilps tik patys būtiniausi daiktai. Geros naujienos – jei visi daiktai netelpa į vieną rankinę, galima iš karto imti dvi!

Asociatyvinė SHUTTERSTOCK nuotr.

Tačiau pavasaris ir vasara žada būti nenuobodūs – „Dolce@Gabbana“ rankinės primena iššaukiančius meno kūrinius, prie jų derinami ryškūs, masyvūs aksesuarai. Margumynų nebijoti skatina „Gucci“, spalvos bei žavaus papildomo aksesuaro tendencija seka ir „Fendi“, faktūromis žaidžia „Prada“.

Asociatyvinė SHUTTERSTOCK nuotr.

„Maison Margiela“ pateikia alternatyvą nuotykių mėgėjoms – spalvingas kuprines, o prekių ženklas „Ports 1961“ į kasdieninį moterų aksesuarą pažvelgė labai minimalistiškai – megztoje rankinėje telpa tik du buteliukai (mineralinio ir sulčių).  

Dauguma rankinių pateisina savo vardą – permestos per petį nešiojamos retai. 

Asociatyvinė SHUTTERSTOCK nuotr.

 

 

Karšti pasiūlymai