E. Santos stulbina savo išvaizda: susisiekus - paaiškėjo priežastis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-16 15:58 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

E. Santos stulbina savo išvaizda: susisiekus - paaiškėjo priežastis

Amerikoje gyvenanti daugiavaikė lietuvė Erika Santos - sustabdė laiką. Moteris su kiekvienais metais stebina savo vis dailesne figūra. Išgyvenusi ne vieną skaudų išsiskyrimą su mylimaisiais ir užauginusi nuostabius vaikus ji - pavyzdys kiekvienai moteriai, sakančiai, kad savimi pasirūpinti neužtenka laiko.

Paskutinėse nuotraukose verslininkė įsiamžino vien su bikini kostiumėliu. Balta jo spalva išryškino moters auksinį įdegį, o akį traukė daili Erikos krūtinė. Saulės spinduliuose E. Santos atrodė tarsi paauglė. Pora aukštakulnių ir komentaras po fotografija: "Beauty starts from inside.. And shines on the Outside" ("Grožis prasideda nuo vidaus... Ir švyti išorėje") suteikė jai dar daugiau paaugliško romantiškumo.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

MIESTE.lt susisiekus su Erika ir pasidomėjus, kokia gi tokio jaunatviškumo paslaptis, ši atsakė, kad šiuo metu sverianti vos  50-53 kilogramus: "Ant svarstyklių lipu tik ligoninėje ir net namų svarstyklės pas sūnų Deimoną vonios kambaryje, o ne pas mane. Niekada nemėgau svertis, nes kaskart tai būdavo siurprizas. Mano svoris nuolat svyruoja, tik pagal drabužius galiu suprasti, ar storėju, ar lieknėju. Dažniausiai didžiausią svorį pasiekiu, kai gyvenu su vyru, nors absurdiškai skamba, bet tai tiesa. O kai išmetu vyrą iš savo gyvenimo, drastiškai suplonėju. Prapuola rutina pusryčiams ir vakarienei, tuomet valgau tai, ką mėgstu, o ne tai, ką vyrui pagaminau ar restorane užsisakiau.

Erika taip pat atskleidė, kad jei nėra su niekuo susijusi romantiniais ryšiais, jai atsiranda daugiau laiko saviems aktyviems pomėgiams, kuriems Erika laiko, kai yra drauge su partneriu.

"Pastebėjau, kad pats sveikiausias gyvenimo būdas - gyvenimas be vyro", - juokavo gražuolė.