"Labas rytas, Lietuva" vedėja apie bokso treniruotes: "Merginos čia labai laukiamos" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-12 10:00 Asmeninio archyvo nuotr.

"Labas rytas, Lietuva" vedėja apie bokso treniruotes: "Merginos čia labai laukiamos"

Tarp žinomų Lietuvos moterų sparčiai populiarėjanti sporto šaka – boksas – neaplenkė ir laidos ,,Labas rytas, Lietuva!“ vedėjos Eglės Daugėlaitės-Kryževičienės (27). Atrodo, boksas tampa ne tik nauju moterų pomėgiu, bet ir  atsipalaidavimo būdu.

Peržvelgiant Eglės paskyras socialiniuose tinkluose į akis krinta nuotraukos, kuriuose ji sportuoja, o jos rankose – bokso pirštinės. Iš pažiūros gležna ir trapi moteris teigė, kad „bėgimas daug sudėtingesnis sportas nei boksas“. Paradoksas, nes daugelis šią sporto šaką įsivaizduojame kaip be galo sudėtingą, reikalaujančią tam tikro fizinio pasirengimo ir ištvermės. „Dirbame po vieną, porose ir su bokso kriauše, tad įvairovės tikrai yra. Nejaučiame rutinos, nes galima sustoti, pailsėti ir vėl tęsti. O dėl fizinio pasirengimo – po mėnesio treniruočių pajunti, kaip didėja ištvermė, pagerėja koordinacija“, –  bokso pranašumus vardijo Eglė.

Trečią sezoną du kartus per savaitę boksą lankanti moteris pripažino, kad išgirdę šios sporto šakos pavadinimą žmonės iškart regi „brutalias kovas ar filmo „Rokis“ scenas“, o realybėje viskas kiek kitaip. Paklausta apie traumas ar jų tikimybę, Eglė teigė, kad susižaloti galima nebent pačiam, bet ji nieko panašaus kol kas nepatyrė. Šį sportą žinoma moteris pasirinko norėdama pajudėti, perprasti bokso techniką, deginti kalorijas.

„Savęs nematau bokso ringe – net ir mėgėjų lygoje“, – šyptelėjo LRT televizijos laidų vedėja.


LRT/FACEBOOK nuotr.

Ne paslaptis, kad visuomenėje nusistovėjęs stereotipas, esą boksas – vyriška sporto šaka, tačiau situacija keičiasi. Mūsų pašnekovė taip pat laužo standartus. „Populiarinu šį sportą, nes jaučiu jo naudą. Kai tu boksuojiesi, viską pamiršti. Ir jei galva neatsijoja kitų dalykų, smūgiai, koordinacija tiesiog neklauso. Merginos bokso treniruotėse labai laukiamos, todėl reikia pamiršti stereotipus – moteriškumo boksas tikrai neišmuša. Užtat nugaros, rankų raumenys labai dirba!“ –  pasakojo pašnekovė ir pridūrė, kad visoms siūlo kuo greičiau išmėginti boksą, nes jo teikiama nauda tikrai didelė.

Nors šią žavią moterį ekrane matome kone kiekvieną ankstyvą darbo dienos rytą, E.Daugėlaitė-Kryževičienė atskleidė, kad bokso treniruotės išvaiko bet kokį mieguistumą. Aišku, gerai išsimiegoti yra būtina, nes tuomet lengviau susikoncentruoti, išlaikyti aktyvumą.

Moteris išdavė ir gražios figūros paslaptį – svarbiausia vakare neprisivalgyti angliavandenių, taip pat nepaslysti užkandžiaujant.

 

Karšti pasiūlymai