„Tiulio fėja“ naujos kolekcijos sukneles galės matuotis renginio svečiai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-10-26 11:37 RAMŪNO TANGURIO nuotr.

„Tiulio fėja“ naujos kolekcijos sukneles galės matuotis renginio svečiai

Mados namai „Tiulio fėja“ pirmą kartą istorijoje savo naujos 2017 metų kolekcijos  „Veidrodžių karalystė“ vestuvines ir progines sukneles leis pasimatuoti ir renginio svečiams. „Puikiai žinau, kad merginų ir moterų jaudulys prasideda nuo akimirkos, kai sužadėtuvių žiedas sužiba ant jų piršto. Nuo tada galvoje ima suktis įvairios mintys: kada bus didžioji šventė, kur ji įvyks, kas mus sutuoks, o svarbiausia – kokia gi bus išrinktoji suknelė“, - pažymi dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

Pasak kūrėjos, vienintelis vaistas nuo galvoje dūzgiančiančių minčių yra išankstinis planavimas ir vestuvinės suknelės generalinė repeticija. „Mūsų naująją vestuvinių suknelių kolekciją nuotakos ne tik galės išvysti ir jomis pasigrožėti ant podiumo, bet ir po pristatymo pasimatuoti čia pat įrengtoje rūbinėje“, - kviesdama visas būsimas nuotakas į pristatymą, pažymi mados namų „Tiulio fėja“ vadovė. Pasak Viktorijos, tai puiki proga jaunosioms pabandyti įvairių stilių sukneles, ramiai jas pasimatuoti, o svarbiausia nusifotografuoti, kad visi artimiausi žmonės padėtų išsirinkti patį tinkamiausią suknelės modelį gyvenimo šventei. „Žinoma, slapčia nuo jaunikio“, - merkdama akį, prietarus ir tradicijas primena dizainerė.

Pristatymo vakarą „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje, erdvioje "Bibliotekos" salėje,  damų lauks paruošta speciali erdvė – „showroom“. Iškilmingo vakaro panelėms ir ponioms šilko bei nėrinių sūkuryje padės nepasiklysti profesionalūs asistentai. Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė visas būsimas nuotakas galės asmeniškai išmatuoti ir išklausyti išankstinius viešnių pageidavimus. Pasak Viktorijos, laukia ypatingos akimirkos, kai į  laikrodį niekas nežiūrės. Besiruošdama naujos 2017 m. kolekcijos „Veidrodžių karalystė“ pristatymui, Viktorija sako, kad savo darbuose stengiasi pabrėžti moteriškumą, o svarbiausia ir mamos bei dukros santykį. Kurdama savo naujausią proginių suknelių kolekciją, Viktorija šiemet sugrįžta prie mamos ir dukros saito.  Pasak dizainerės,  jis visada buvo ir bus jai svarbus. Naujausios kolekcijos pristatyme galima bus pamatysi daug žymių moterų  ir jų dukrų.

RAMŪNO TANGURIO nuotr.

„Žinot, svarbiausia tikėti tuo ryšiu ir nepamiršti, nes ši moteriškumo ir motinystės jėga svarbi puoselėjant šeimos tradicijas. Būtent ji padeda mažoms mergaitėms nepasiklysti šiandienos „veidrodžių karalystėje,“ – teigia Viktorija Jakučinskaitė. Jau šių metų lapkričio 12 d. „Tiulio fėja“ pristatys 2017 metų išskirtinių vestuvinių bei proginių suknelių kolekciją. Iškilmingai jaukioje viešbučio „Grand Resort“ salėje „Grand Opera“ vyksiantys renginys turėtų priminti Lewis Carroll klasikinio literatūros šedevro herojės Alisos nuotykius veidrodžių karalystėje. Suknelių pristatyme dalyvaujančios damos, būsimos nuotakos ir kiti garbūs svečiai galės ne tik iš anksto pasiruošti svarbiausioms metų šventėms, bet ir aristokratiškai pasimėgauti penktosios valandos arbatėle, pabendrauti bei kūrybinėse dirbtuvėse iš arčiau susipažinti su Viktorijos Jakučinskaitės darbais. Daugiau informacijos apie  pristatymą – „Tiulio fėja“ Facebook paskyroje. Visas būsimas nuotakas, pageidaujančias pasimatuoti naujausios kolekcijos kūrinius, kviečiame registruotis

info@tiuliofeja.lt, bilietus į renginį galima įsigyti

www.tiuliofeja.lt