59-erių kaunietė dizainerė apstulbino suknele be pamušalo - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-23 10:06 Asmeninio archyvo nuotr.

59-erių kaunietė dizainerė apstulbino suknele be pamušalo

Dailioji dizainerė Audronė Bunikienė iš Kauno, garsėjanti savo gražiais drabužiais, jaunatviškumu ir optimizmu, neseniai savo feisbuko paskyroje pasidalijo pikantiška nuotrauka. Joje garsi moteris įsiamžino su savo kurta suknele, kurioje nėra pamušalo - perregimas apdaras apnuogina kūną.

Žavingą apdarą ir itin jaunatviškai atrodančią dizainerę galite pamatyti nuotraukoje žemiau.

Beje, prieš 3 metus A.Bunikienė žurnalui MIESTE.lt atskleidė savo grožio paslaptis, dalijosi patarimais. Kviečiame prisiminti interviu.

Dizainerė Audronė Bunikienė stebina aplinkinius fantastiškomis kūno linijomis, nors pati teigia nedaranti nieko ypatingo, kad taip atrodytų. Liekna ir jaunatviška moteris tvirtina, kad visas jos grožis tik dėl to, jog nestokoja gerų emocijų!

Audrone, Jūsų kūno formos tiesiog tobulos. Ar užsiimate kokia nors fizine veikla?

Jaunystėje lankiau sporto klubą, tačiau šiuo metu to nedarau. Tiesa, kiekvieną dieną skiriu bent valandą rankytėms ir kojytėms pamiklinti. Turiu namuose dviratį, paminu jį, taip pat pakilnoju svarmenukus. Visa tai darau, kol ruošiu pietus. Taip taupau laiką. Bet visa tai darau dėl paprasčiausios estetikos.

Ar dažnai lankotės grožio salonuose?

Labai retai. Nemyliu savęs, bet nesakau, kad tai yra gerai. Priešingai – tai labai blogai ir dažnai sau sakau: „Audrute, jau nuo rytojaus pradėk save mylėti.“ Kiekvienai moteriai būtina mylėti save.

Kokias grožio procedūras patikite profesionalams, o kokias atliekate namuose?

Manikiūrą ir pedikiūrą atlieka specialistai. Šios procedūros privalomos ne dėl grožio, o dėl elementarios estetikos. Kaip dantis valytis privalu, taip ir nagus tvarkytis.

O kokias grožio procedūras atliekate namuose?

Gėda pasakyti, bet jokių (nusijuokia). Nei kaukių dedu, nei dar ko. Pati save baru, tai nėra gerai, vis žadu, kad nuo rytojaus bus kitaip!

Ar laikotės dietų? O gal tiesiog nevalgote kokių nors produktų?

Niekada gyvenime negalėčiau laikytis dietos. Maistas man – vienas didžiausių malonumų.  Aišku, lengva kalbėti, kai mano genetika tokia. Kartais mintyse vis padėkoju mamai už tokią genetiką (nusijuokia). Tiesiog kartais nespėju pavalgyti, pagaminu šeimai pietus, bet pati neturiu kada kąsnio į burną įsidėti.

Kokiu patiekalu dažniausiai save palepinate?

Nepaprastai patinka žuvies patiekalai ir jūrų gėrybės. Apskritai nėra neskanaus maisto. Tik nuo jaunystės nevalgau bulvių kartu su mėsa ar kumpelio su duona. Suvalgau kumpelį, o vėliau duoną (šypsosi). Maistą derinu nuo studentavimo laikų.

Kokias grožio priemones naudojate dažniausiai?

Nesu prisirišusi prie jokios priemonės. Kartais perku vienokį kremą, kartais kitokį. Netikiu, kad kremas gali padaryti stebuklus. Labiausiai tikiu teigiamų emocijų terapija.

Ar galite išeiti iš namų be makiažo?

Žinoma. Visiškai nebaisu, kad kas nors mane pamatys be makiažo ar net nepadažytomis blakstienomis. Beje, man patinka pasidažyti, bet ne prisidažyti.

Kokia Jūsų nuomonė apie plastines operacijas? Ar to reikia?

Nematau nieko bloga. Jei nebijočiau, pasidaryčiau ir aš. Niekada nieko nesileidau ir nedariau dar ko nors. Šiaip manau, kad plastinės operacijos nieko tokio. Jei žmogui taip geriau, kodėl gi ne?

Jei nebijotumėte, kokiai operacijai ryžtumėtės?

Net nežinau, gal norėčiau palyginti veido raukšleles.

Aš bijau ne fizinio skausmo, o to, kad gali nepatikti rezultatas.

 

Karšti pasiūlymai