Naujas mados klyksmas - botoksas plaukams: žvaigždžių stilistas papasakojo apie naujovę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-14 12:28 Asmeninio archyvo nuotr.

Naujas mados klyksmas - botoksas plaukams: žvaigždžių stilistas papasakojo apie naujovę

Botoksas grožio industrijoje nėra naujiena. Tačiau plaukams ši priemonė Lietuvoje kol kas nebuvo naudojama. Tačiau garsenybių plaukų stlistas Karolis Murauskas jau atlieka procedūras su botoksu. Pirmosios jas išbandė žinomos moterys.

"Botokso procedūros plaukams Amerikoje pasirodė jau prieš 10 metų. 2013 metais, viešėdamas Italijoje, Bolonijoje vykusioje didžiausioje grožio industrijos specialistų parodoje atradau visiškai naują, "Valquer Professional" botokso liniją plaukų profesionalams. Ši linija mane sužavėjo", - pasakojo kaunietis plaukų stilistas K.Murauskas.

Pasak specialisto, jo naudojamos priemonės išsiskiria tuo, kad yra su natūraliais ingredientais ir pritaikytomis inovacijomis.

"Kaip daugelis jau žino, neseniai esu išleidęs savo produktų vardinę liniją, kuri padeda atstatyti stipriai pažeistus plaukus. 13-ka metų dirbdamas plaukų stilistu, pastebėjau, jog lietuvaičių plaukai yra labai pažeisti. Dėl to pradėjo taikyti botokso procedūras, kurios plauką atstato nuo šaknų iki pačių galiukų. Rezultatas išlieka net mėnesį", - informacija dalijosi Karolis.

Ši naujovė Lietuvoje greitai pasklido tarp žinomų žmonių - ją jau išbandė atilkėja Ingrida Kazlauskaitė, Irina MyMy ir kitos žinomos merginos bei moterys.

 

Karšti pasiūlymai