Puošni "Tiulio fėja" suknelė- stilingiausiai vakaro viešniai ( FOTO) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-03 11:56

Puošni "Tiulio fėja" suknelė- stilingiausiai vakaro viešniai ( FOTO)

Žinomiausias Lietuvos damas ir ikonas puošianti mados namų  „Tiulio fėja“ įkūrėja, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė prasitaria, kad didžiausia jos darbo satisfakcija -  klienčių šypsenos ir pasitikėjimas savimi. "Neslėpsiu, jog labai malonu renginių apžvalgose ir žiniasklaidoje matyti savo kūrinius ir sukurtą stilių moterims. Tačiau labiausiai širdį džiugina jų šypsenos ir spindesys, o  svarbiausia tikėjimas savo jėgomis", - tvirtina Viktorija. "Transformacija iš kasdieniškos moters į elegantišką karalienę - yra tai,  kas mane kaip kūrėją, veja pirmyn. Rutinoje paskendusias moteris atpažįstu kaip nešlifuotus deimantus. Jų grožį labiausiai ir norisi atskleisti... ", - šypsosi dizainerė.

Pasak "Tiulio fėja" mados namų vadovės, kiekviena nauja kolekcija jai yra kaip kūdikis, prieš kurio pasirodymą, ima jaudulys ir nerimas. "Laukiu renginio, kaip vaikas - Kalėdų,  ir pilna šventiško adrenalino, visada stebiu atvykusius svečius. Tai labai elegantiški, stilingi ir išskirtiniai žmonės. "Juos norisi palepinti ne tik savo naujausia kūryba, bet ir dovanomis", - paslaptingai prasitaria naujos proginių suknelių "Veidrodžių karalystė" autorė.

Jau šių metų lapkričio 12 d. „Tiulio fėja“ ne tik pristatys 2017 metų išskirtinių vestuvinių bei proginių suknelių kolekciją, bet renginio metu iškilmingai paskelbs gražiausią renginio viešnią, kuri bus apdovanota originalia mados namų suknele. Viešbučio „Vilnius Grand Resort“ salėje „Grand Opera“ vyksiančiame renginyje pasipuošusių viešnių lauks speciali sienelė ir būrys fotokorespondentų. "Nuostabi suknelė laukia fėjos, kuri surinks daugiausiai balsų", - pažymi Viktorija Jakučinskaitė.

"Tiulio fėja" naujos kolekcijos pristatymo renginys turėtų priminti Lewis Carroll klasikinio literatūros šedevro herojės Alisos nuotykius veidrodžių karalystėje. Suknelių pristatyme dalyvaujančios damos, būsimos nuotakos ir kiti garbūs svečiai galės ne tik iš anksto pasiruošti svarbiausioms metų šventėms, bet ir aristokratiškai pasimėgauti penktosios valandos arbatėle, pabendrauti bei kūrybinėse dirbtuvėse iš arčiau susipažinti su Viktorijos Jakučinskaitės darbais. Pirmą kartą istorijoje naujos 2017 metų kolekcijos  „Veidrodžių karalystė“ vestuvines ir progines sukneles bus siūloma pasimatuoti ir renginio svečiams.  Pasak Viktorijos Jakučinskaitės, vienintelis vaistas nuotakoms nuo galvoje dūzgiančiančių minčių yra išankstinis planavimas ir vestuvinės suknelės generalinė repeticija. „Mūsų naująją vestuvinių suknelių kolekciją nuotakos ne tik galės išvysti ir jomis pasigrožėti ant podiumo, bet ir po pristatymo pasimatuoti čia pat įrengtoje rūbinėje“, - kviesdama svečius, pažymi mados namų „Tiulio fėja“ vadovė.

Pristatymo vakarą viešbučio "Bibliotekos" salėje,  damų lauks paruošta speciali erdvė – „showroom“ . Iškilmingo vakaro panelėms ir ponioms šilko bei nėrinių sūkuryje padės nepasiklysti profesionalūs asistentai. Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė visas būsimas nuotakas galės asmeniškai išmatuoti ir išklausyti išankstinius viešnių pageidavimus. Pasak Viktorijos, laukia ypatingos akimirkos, kai į laikrodį niekas nežiūrės. Besiruošdama naujos 2017 m. kolekcijos pristatymui, dizainerė sako, kad savo darbuose stengiasi pabrėžti moteriškumą, o svarbiausia ir mamos bei dukros santykį. Kurdama savo naujausią proginių suknelių kolekciją, Viktorija šiemet sugrįžta prie mamos ir dukros saito. Pasak Viktorijos,  jis visada buvo ir bus jai svarbus. Naujausios kolekcijos pristatyme galima bus pamatysi daug žymių moterų  ir jų dukrų.

„Žinot, svarbiausia tikėti tuo ryšiu ir nepamiršti, nes ši moteriškumo ir motinystės jėga svarbi puoselėjant šeimos tradicijas. Būtent ji padeda mažoms mergaitėms nepasiklysti šiandienos „veidrodžių karalystėje,“ – teigia Viktorija Jakučinskaitė.

Daugiau informacijos apie  pristatymą – „Tiulio fėja“ Facebook paskyroje. Visas būsimas nuotakas, pageidaujančias pasimatuoti naujausios kolekcijos kūrinius, kviečiame registruotis

info@tiuliofeja.lt, bilietus į renginį galima įsigyti:

www.tiuliofeja.lt