Garsioji ėjikė B.Virbalytė ryžosi esminėms stiliaus permainoms - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-10-11 16:18 Asmeninio archyvo nuotr.

Garsioji ėjikė B.Virbalytė ryžosi esminėms stiliaus permainoms

Viena geriausių šalies ėjikių, daugkartinė Lietuvos užsienio šalių turnyrų laimėtoja, olimpietė Brigita Virbalytė-Dimšienė ryžosi esminėms permainoms. Ji kone perpus nusirėžė savo plaukus. Apie pokyčius garsi sportininkė ir sporto žurnalistė papasakojo portalui MIESTE.lt.

Brigita, ar esi gyvenime kardinaliai keitusi savo stilių, ar tai pirmas kartas?

Prieš daugelį metų esu nusikirpusi plaukus, bet tik dėl to, kad buvau juos sugadinusi dėl tada paplitusių "cheminių". Šįkart norėjosi pokyčių dėl kitos priežasties - sportininkai gyvena olimpiniais ciklais, todėl po kiekvienų olimpinių žaidynių norisi kažko naujo. Ypač kai Rio de Žaneire varžybos man susiklostė itin nesėkmingai. Po Londono olimpinių žaidynių nusprendžiau išsitiesinti dantis su breketais, šįkart - nusikirpti plaukus. Reikėjo įkalbinėti savo plaukų stilistą Liutaurą Salasevičių, bet iš antro karto jis nusileido.

Kaip vertini pokyčius ir kaip juos įvertino artimieji bei vyras?

Kol kas artimieji dar nematė, o iš feisbuko komentarų galiu suprasti, kad daugumai patiko. Svarbiausia, kad aš pati esu patenkinta.

Ar tuo pačiu ne tik apsikirpai, bet ir dažei plaukus?

Tai mano natūrali plaukų spalva. Jau daug metų nedažau plaukų, juokauju, kad pradėsiu, kai jau žils plaukai.

Ar ėjikei yra kažkoks skirtumas dėl plaukų ilgio (galbūt patogiau sportuoti su trumpesniais plaukais)?

Žinoma, dėl plaukų kirpimo labiausiai abejojau dėl tos priežasties, kad negalėsiu jų susirišti treniruotėse ir varžybose. Tačiau mano stilistas puikiai pasidarbavo - nors ir trumpi, jie į kaselę susiriš.

Po pasikeitimų padrąsinai kitus kartais ryžtis avantiūroms ir keisti stilių. Ar pačiai sunku buvo prisiversti?

Manau, kartais gyvenime reikia nors iš mažų pokyčių. Moteriai jie suteikia tam tikrą vidinę ramybę, nes kartais netgi su smulkmenomis atsikratai nemalonių prisiminimų. Man tie prisiminimai yra iš Rio de Žaneiro...

Įvertinkite Brigitos stiliaus pokyčius MIESTE.lt apklausoje.

Apklausa: Kaip vertinate naują ėjikės Brigitos šukuoseną?