Grožio salono „Expert“ kolektyvas parengė staigmeną savo klientėms - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-09-23 15:36 GABRIELĖS JAUGELYTĖS nuotr.

Grožio salono „Expert“ kolektyvas parengė staigmeną savo klientėms

Sostinės prekybos centre „Panorama“ įsikūręs grožio salonas „Expert“ ir jo vadovė Renata Navickė trečiadienį lepino savo klientes. Nemokama plaukų diagnostika kiekvienai susirinkusiųjų buvo atliekama visą dieną ir šis pasiūlymas galios iki rugsėjo 30 dienos. Pirmosios lankytojos liko nustebintos vienintelio aparato Lietuvoje - Kèrastase Diagnostic Tools 2016 RNE.

GABRIELĖS JAUGELYTĖS nuotr. (Grožio salono "Expert" kolektyvas)

„Pokyčių dienos pagrindinė idėja – šviesti visas moteris, kad jos domėtųsi ne tik plaukų struktūra, bet ir savo galvos oda. Rudens sezonu beveik visas moteris pradeda varginti galvos odos problemos: plaukų slinkimas, pleiskanos. Vasaros laikotarpiu plaukai dažniausiai išsausėja, skilinėja galiukai. Įsigijome diagnostikos kamerą, kuri vaizdą didina 600 kartų“, - pasakojo grožio salono savininkė.

GABRIELĖS JAUGELYTĖS nuotr.

Visada už originalias idėjas pasisakanti vadovė atskleidė, kad ją be galo įkvepia galimybė auginti naują kirpėjų kartą bei rengiant nemokamus susibūrimus, konsultacijas – užsiimti švietėjiška veikla. Juk kiekviena moteris nori būti lepinama tartum karalienė?

Trečiadienio rytą vykusio renginio metu visos klientės atėjo su šypsena veide. Kiekvieną, vos į žengusią pro duris, pasitiko savo srities specialistai. Su šypsena, užkandžiais ir šampanu. Geros atmosferos pakylėtos moterys į joms atliktą plaukų diagnostiką reagavo atidžiai. Ne visų jų plaukų būklė buvo tobula. Tokią problemą greitai sprendė profesionalė, atlikusi ne tik pačią procedūrą, bet ir paskyrusi plaukų priežiūrai ir gydimui skirtas priemones.

GABRIELĖ JAUGELYTĖS nuotr.

Naujo aparato dėka, ne viena sužinojo, ko trūksta būtent jos plaukams. „Dažniausiai lietuvės kenčia nuo plauko išsausėjimo, mat visos jos nori būti blondinėmis“, - su šypsena veide tikino plaukų diagnostiką jau dvylika metų atliekanti „Expert“ grožio salono darbuotoja. Ji pasakojo, kad nauja technika leidžia nustatyti, ko trūksta, kokiomis medžiagomis reikėtų lepinti plauką ir į ką derėtų atkreipti dėmesį problemas patiriančioms moterims.

GABRIELĖS JAUGELYTĖS nuotr.

Jaunas kolektyvas, kurio daugumą sudaro kirpėjos ir stilistės nuo 25 iki 35 metų, turi sukaupęs ilgametę darbo patirtį. „Visos jos – talentingos ir girdinčios kliento norus“, - patikino R. Navickė. 

Grožio saloną "Expert" kiekviena norinčioji gali rasti prekybos centro "Panorama" pirmąjame aukšte. 

Nuotraukas iš renginio galite pamatyti MIESTE.lt galerijoje: