Lietuvės siuvamos suknelės visoms vasaros šventėms: kas kartą atrodo vis kitaip - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-10 15:26 "Sandra Ap Photography" nuotr.

Lietuvės siuvamos suknelės visoms vasaros šventėms: kas kartą atrodo vis kitaip

Gabrielė Gineikaitė prieš trejus metus sugalvojo siūti sukneles, kurias būtų galima dėvėti 100 skirtingų būdų. Šiandien mergina sėkmingai vadovauja prekės ženklui „Top To Bottom“, kuris jungia ne tik populiariausias „Multi“ sukneles, bet ir „Multi“ maudymosi kostiumėlius. Drabužių kūrėja pristato vasaros šventėms tiksiančius šventinius įvaizdžius, kurie, kaip ji tikisi, suteiks įkvėpimo ieškant savojo. 

Gabriele, dažniausiai jūs būnate „Top To Bottom“ įvaizdinis modelis. Kodėl nekviečiate profesionalaus modelio ar garsenybės to padaryti už jus? 

Aš labai gerai pažįstu „Top To Bottom“ sukneles, žinau, kaip jos kadre atrodo geriausiai (šypsosi). Be to, kai pozuoju aš, fotosesija vyksta greičiau. Aš pati ir dažausi, susitvarkau plaukus. Mane fotografuoja mano draugė. Be to, man labai patinka šios suknelės, su jomis aš labai gerai jaučiuosi. Fotosesijoje norėjau parodyti, su kuo galima nešioti „Multi“ sukneles. Prie mano idėjos prisidėjo lietuvių kūrėjai „Elvyra Design“ ir „ZIGEL Jewelry“. Fotosesijos įvaizdžiai – prabangesni, itin tiksiantys vestuvėms ar kitai iškilmingai šventei. 

Kiekvieną dieną susiduriate su norinčių gražiai atrodyti merginų pageidavimais. Kokie būna jų prašymai? Kaip nori atrodyti šiuolaikinė mergina?

Svarbiausia merginoms – jaustis ne tik gražiai, bet ir patogiai, o drabužis turi būti praktiškas. Siūlome ne tik „Top To Bottom“ sukneles, bet ir priedus, kurie leis atrodyti kukliau. Mano kuriamos suknelės labai universalios, tik ir į prašmatnias vestuves, ir į naktinį klubą. Tereikia pasirinkti kitokį užsirišimo būdą. Na, o tendencijos labai greitai ateina, tačiau greitai ir išeina. Šiais metais pati populiariausia – bordo spalva, bet merginos mielai renkasi ir tų spalvų sukneles, kurios buvo geidžiamos prieš trejus metus. 

Kokioms progoms merginos dažniausiai renkasi jūsų sukneles?

Populiariausia šventė – vestuvės. Ypač mano kurta suknele mėgsta puoštis viešnios. Pastebėjome, kad Lietuvoje nebūna vestuvių, kuriose nebūtų nors vienos „Top to Bottom“ suknelės (juokiasi). Tai iš tiesų paglosto širdį. Gerai, kad skirtingai užsirišus, ji atrodo vis kitaip.  Yra ir tokių klienčių, kurios nusipirkusios žemę siekiančią „Multi“ grįžta pas mus ir paprašo ją patrumpinti. Su trumpesne jau keliauja į kitą šventę. 

„Multi“ suknelę kuklesnėms vestuvėms renkasi ir nuotakos. Baltos spalvos žemę siekianti suknia iš tiesų atrodo efektingai. Pastebėjau, kad šiais metais nuotakos „Multi“  suknelę renkasi kaip antrąją vestuvių šventės suknią. 

Taip pat, „Top to Bottom“ suknelėmis puošiasi ir pamergės, kurių prašoma pasirinkti vienos spalvos sukneles. Mūsų suknelių audinys nesiglamžo, nepersišviečia, yra lengvai valomas, gražiai atrodo saulėje ir nuotraukose. Todėl šventėje klientės gali būti ramios.

Šios suknelės iš tiesų išskirtinės. Su kokiomis baimėmis ateina merginos į jūsų studiją?

Mano misija yra padėti merginoms jaustis gražiai savo kūne. Būtent su mano kuriamomis suknelėmis galima padėti tai padaryti. Mergina pamato suknelę ir manekeno ir sako, kad ji jai netiks. Tai jau tradicinė situacija, kuri mums nutinka beveik kas dieną. Neišleidžiame klientės iš studijos tol, kol ji nepasimatuoja mūsų suknelės. Nuomonė kaip mat pasikeičia. 

„Top to Bottom“ „Multi“ suknelės fotosesijoje pateikiamos kaip atviresnės, pabrėžiančios merginų figūras. Tačiau galiu pasakyti, kad kiekvienam figūros tipui yra bent po porą tinkančių  „Multi“ suknelės užrišimų, o spalvų net dvidešimt. Suknelės siuvamos pagal individualius išmatavimus, todėl puikiai derės ant kūno. Nors siūti sukneles pagal standartinius dydžius būtų kur kas paprasčiau, tačiau to mes tikrai nežadame daryti. 

 

Karšti pasiūlymai