Prieš Kalėdas jaunoji verslininkė Milita Daikerytė pranešė džiugią naujieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-20 11:34 FOTODIENA nuotr.

Prieš Kalėdas jaunoji verslininkė Milita Daikerytė pranešė džiugią naujieną

Savo vardo grožio studiją valdanti ir pati joje nuolat dirbanti dainininkė Milita Daikerytė portalui MIESTE.lt papasakojo apie pirmuosius savo darbo metus naujoje veikloje. Be to, prieš šventes veikli mergina turi naujieną tiems, kurie niekaip neranda dovanos savo artimiesiems ar draugams.

Milita, šie metai Tau išskirtiniai, nes pagaliau ėmeisi savo verslo. Kaip pirmieji metai? Su kokiais sunkumais susidūrei?

Versle niekada netrūksta staigmenų. Dažnai tenka galvoti išeitis iš netikėtų situacijų. Bet kolektyvas yra didelis, entuziastingas, todėl kolektyvinis darbas tapo labai svarbus. Visos kartu dirbame ties iškilusiais klausimais, dalijamės patirtimi. O kaip vadovė stengiuosi priimti teisingus sprendimus.

Vadovauti kolektyvui sunku ar ne?

Tai tikriausiai galėčiau pavadinti didžiausia užduotimi, nes mano vienas svarbiausių iššūkių yra būti ir gera drauge, ir vadove. Kolektyvas nemažas, visos esame skirtingos asmenybės, tačiau turime panašių interesų. Merginos, dirbančios su manimi, yra labai draugiškos, nuolankios vienos kitoms. Kol kas mums sekasi puikiai. Vis prisimename ir stebimės, kaip greitai viena prie kitos pripratome, adaptavomės prie naujos aplinkos ir tapome mažyte “Studio M” šeimynėle.

Kokie klientai lankosi Tavo grožio studijoje "Studio M by Milita"?

Meistrės jau spėjo užsirekomenduoti, turi nuolatinių klienčių. O jos įvairaus amžiaus – negalėčiau išskirti konkrečios auditorijos.

Dabar pati kalėdinių dovanų karštinė. Kokias dovanas galima įsigyti Tavo salone?

Pasirinkimas be galo didelis: pradedant procedūromis, pamokėlėmis ir baigiant kosmetika bei namų kvapais. Mano manymu, gauti grožio salono dovanų čekį bet kuriai moteriai būtų ypatinga dovana. Juk mes visos norime pasilepinti, pasijusti ypatingomis, norime būti gražios, tačiau ne visada turime tam galimybę.

Čekį galima dovanoti ir konkrečioms procedūroms, o galima ir tam tikros pinigų vertės. Tuomet jau kiekviena moteris išsirinks sau reikalingiausią procedūrą, nes jų siūlome pačių įvairiausių. Be to, čekį galima panaudoti ir pasirinktai kirpimo, šukuosenos ar makiažo procedūrai. Taip pat čekį galima panaudoti makiažo pamokėlėms.

Daugelis merginų ir moterų dabar eina iš proto dėl šventėms tinkamų apdarų, šukuosenų ir makiažų. Ar yra kažkokios tendencijos, į kurias šįmet reikėtų atkreipti dėmesį?

Svarbiausia tendencija yra toks įvaizdis, kuris tinkamas būtent tau. Šiaip siūlyčiau nebijoti išbandyti kažką neįprasto sau: ar pasirinkti nebandyto atspalvio lūdų dažus, ar tiesiog akių pravedimą daryti kitokį nei įprastai.

Kokią šukuoseną ir makiažą pasirinkusios dailiosios lyties atstovės niekada neprašaus pro šalį?

Mano manymu, natūraliai subanguoti plaukai yra "topas". Turbūt nėra moters, kuriai netiktų lengvos bangos. Kalbant apie makiažą – svarbu pasirinkti gerą meistrę. Tada niekada neprašausi (šypteli).

Ar pastaruoju metu daugiau laiko bei pinigų į savo grožį investuoja ir vyrai?

Man rodos, visais laikais pedantiški vyrai, kurie mėgsta tvarkingą išvaizdą, investavo į savo grožį. Manau, vyrai turi būti susitvarkę – tai nėra nieko gėdingo. Estetiškai, elegantiškai atrodyti yra pagirtina. Be to, vis daugiau jaunikių darosi vestuvinius makiažus – šią mintį labai palaikau.

Militos grožio studijos meistrių darbai - MIESTE.lt fotogalerijoje.