Reklamoje išgarsėjusios K.Kriukelytės-Slavinskienės šventėje - vestuvinės naujienos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-17 12:43 Organizatorių nuotr.

Reklamoje išgarsėjusios K.Kriukelytės-Slavinskienės šventėje - vestuvinės naujienos

Daugeliui žinomas TV ir reklamų veidas Karolina Kriukelytė-Slavinskienė paminėjo pirmąjį savo veiklos - Gėlių Teorema - gimtadienį. Pirmadienio vakare sostinės kavinė "Liu desertinė" trumpam virto stabilizuotų gėlių karalyste. Karolina ne tik vaišino saldumynais ir gėrimais į renginį susirinkusias viešnias, bet ir pristatė naujausius produktus - vestuvių dekoracijas, nuotakos puokštę bei be vazos stovinčias stabilizuotas levandas. Tiek šventės organizatorė, tiek viešnios teigė esančios pakylėtos dėl malonios atmosferos ir estetiškų reginių desertinėje.

"Negaliu patikėti, kiek daug galima padaryti vos per vienerius metus. Atsimenu, pradėjau nuo primityvių kompozicijų - vazonėlis, akmenukai ir žiedelis. Šiandien jau galime džiuginti klientus miegančiomis gėlėmis po stiklo gaubtu ir netgi sukūrėme pirmąją ilgai nevystančią nuotakos puokštę! 2017 metais net neįsivaizdavau, kaip tai padaroma, o šiandien rezultatai jau apčiuopiami" ,- juokėsi Karolina
 
"Taip pat noriu paskatinti visas moteris, kurios svarsto apie vienokį ar kitokį savo produkto ar verslo kūrimą, bent pabandyti. Nebūtina pradėti versti kalnus, bet galima padaryti vieną nedidelį veiksmą, po to dar vieną, ir dar vieną - žiūrėk, jau ir rezultatai puikūs! Streso savo kelyje neišvengsite, bet ir moralinis pasitenkinimas bus didelis" ,- įkvepiančiai kalbėjo Gėlių Teoremos įkūrėja.


 
Šventės akcentu tapo vėdrynais, eukaliptais ir aukso spalvos dažais puoštas desertinės, kurioje vyko gimtadienio šventė, tortas bei laimingi šventės dalyvių veidai. 
 

Karšti pasiūlymai