Deimantė Čirgelytė tapo prabangios plaukų priežiūros linijos modeliu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-12-12 11:11 Naglio Bieranco nuotr.

Deimantė Čirgelytė tapo prabangios plaukų priežiūros linijos modeliu

Fotomodeliui Deimantei Čirgelytei pozavimas priešais objektyvą nėra naujiena, tačiau pažintis su fotografu bei socialinių tinklų žvaižgde Nagliu Bierancu jai ypatinga. 

Susitikusi jį „NO1 Image Pro Laboratory“ surengtoje fotosesijoje, skirtoje prabangios plaukų linijos pristatymui Lietuvoje, jauna moteris išgirdo daugybę patarimų, kaip nuotraukose atskleisti įvairias savo asmenybės puses. 

„Esu jam už tai labai dėkinga. Pirmiausia fotografas patarė apgalvoti emociją, kurią noriu perteikti nuotraukose, atsipalaiduoti ir pasistengti į ją įsijausti.

Naglis padėjo man išryškinti savo vidinį žavesį, atskleisti prabangos, seksualumo emociją. Kartais  tiesiog patarė, kur nukreipti žvilgsnį, ar priglausti ranką, kad gautume vadinamą „wow“ kadrą“, - fotosesijos užkulisius atskleidė D. Čirgelytė. 

Įspūdingi, išpuoselėti merginos plaukai tapo pagrindiniu fotosesijos objektu. Jiems dar daugiau apimties suteikė naujasis „22 Luxury Argan Oil“ purškiklis, kuris, pasak modelio, yra geriausias išsigelbėjimas per šventes ir vakarėlius.

„Man graži ir spindinti moteris yra ta, kuri išsiskiria ne tik savo charizma, bet ir išore. Be abejonės, labai imponuoja moters elegancija, geros manieros, tačiau kiekvieno akį patraukia ir geras kūno kvapas, kvepalai, lengvas dieninis makiažas bei švarūs, gražiai suformuoti plaukai. Kitaip sakant, visuma. 

Išpuoselėti, žvilgantys, švarūs ir sveiki plaukai man - būtinybė. Džiaugiuosi savo ilgais, storais, greitai augančiais plaukais, bet ir nepamirštu jais rūpintis. Naudoju ne tik šampūną, bet ir kaukę, aliejų, kuris apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Ypač žiemą“, - grožio receptais dalinosi Deimantė. 

Pasak „Emmediciotto“ pardavimų vadovo Dominyko Žėko, šiuo metu daugybė moterų guodžiasi dėl sausų, žvilgesį praradusių ir apimties stokojančių plaukų. Čia ypač pagelbėti gali karališku vadinamo argano aliejaus, pantenolio, omega 6 savo sudėtyje turinčios priemonės.

„Žvilgantys, išpuoselėti bei prabanga tviskantys plaukai moteriai leidžia atskleisti visas savo puses, būtent tai ir norėjome parodyti užfiksuotose akimirkose“, - pabrėžė D. Žėkas.

 

Karšti pasiūlymai