47-erių Gwen Stefani figūros gali pavydėti ir dvyliktokės - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-03 16:23 SHUTTERSTOCK nuotr.

47-erių Gwen Stefani figūros gali pavydėti ir dvyliktokės

Atlikėja Gwen Stefani visada buvo žinoma dėl įspūdingo savo kūno. Net ir sulaukusi 47-erių Gwen išlieka žavinga. Kalifornijos paplūdimyje ne vienas žmogus smalsiu ir susižavėjusiu žvilgsniu palydi žvaigždę, vilkinčią bikini ir šortukais, skelbia thesun.co.uk

Trijų vaikų motina Newport paplūdimyje demonstravo savo uolos kietumo pilvo presą. Jos ilgas ir įdegusias kojas paryškino trumpučiai, mėlynos spalvos džinsiniai šortai, o pečius juosė keistas spalvotas kimono.

Pamatykite nuotrauką savo akimis!

Dainininkės kaklą puošė keletas pakabukų. Mergina taip pat buvo su juodos spalvos kepuraite nuo saulės,  ausyse dzingsėjo dideli juodi auskarai. Atlikėja buvo be makiažo, jos natūralų grožį pabrėžė tik šiek tiek juodu pieštuku paryškintos akys.

Gwen Stefani yra puikiai žinoma dėl meilės sportui, kuriuo ji užsiima penkias ar šešias dienas per savaitę. „Aš sportuoju penkias dienas per savaitę. Negaliu įsivaizduoti savęs nesportuojančios“, - kalbėjo atlikėja.

„Man patinka nesilaikyti taisyklių ir valgyti viską, ką noriu, tačiau kartais aš labai nusiviliu negalėdama vilkėti kuo noriu. Jeigu aš leisčiau sau pasirodyti ant scenos neatrodydama geriausiai, man tai būtų visai nejuokinga, tuomet aš save labai bausčiau“, - prisipažino dainininkė.

Pastaruoju metu Gwen treniruojasi su savo nauju vaikinu Blake'u Sheltonu, kuris, anot atlikėjos, yra jos asmeninis  treneris.

 

Karšti pasiūlymai