S.Mykolaitytė pražydo Oksanos ir Renatos rankose - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-10-05 11:15 Mindaugo Navicko nuotr.

S.Mykolaitytė pražydo Oksanos ir Renatos rankose

Spalvingam ir gražiam rudenėliui įsibėgėjus, Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su kolege Renata Blaževič nusprendė įsigilinti į šių metų rudens/žiemos makiažo ir šukuosenų tendencijas. Grožio specialistė pasikvietė į kompaniją žinomą ir charizmatišką modelį Solveigą Mykolaitytę ir nusprendė viską įamžinti.

"Išanalizavom. Šaltąjį sezoną pasitinkame su tamsintomis akimis "Smoky eye", bet švelniomis lūpomis, jeigu renkamės šviesintas akis, tuomet visas akcentas lieka lūpose. Vyrauja šalti atspalviai.Nebijokite tamsių lūpų, kurios gali tapti Jūsų veido akcentu. Tamsūs slyvų atspalviai, tamsus šokoladas, matiniai, blizgūs. Akių pravedimai keičia savo formas ir iš klasikinių, jos atsiranda tik akių išoriniuose kampuose. Nebijokite subtiliai pasipuošti einant į šventę blizgučiu akių vokų kampučiuose, prie antakių linijos", - patarimus dalija Oksana ir Renata.

Neoninės spalvos ne tik vyrauja nagų lakų pasiūloje. Jos taip pat grįžta ir akių bei lūpų makiažuose atsigrežiant į 1980-uosius. Blakstienos ilgos, storos, dvigubo sluoksnio efekto, kada yra sulipę galiukai. Blankių antakių sezonas. Blizgūs šešėliai - blizgus "Glosy" lūpų dažas.Tokias tendencijas diktuoja žinomų mados namų kūrėjai.

"Tačiau nepamirškite, kad reikėtų atrasti tai, kas labiausiai tinka Jums. Plaukai: šukuosenų tendencijos rudenį linksta link natūralumo, vyrauja patogumas ir netvarkingų plaukų efektas. Nebeliko šukuosenų sudėtingumo, viskas labai paprasta ir patogu, neužima laiko ir neapsunkina. Griežtos linijos, skyrimai, formos, kirpčiukai įgavo pagreitį šį šaltąjį sezoną.Tačiau visad esu už sveikų plaukų įvaizdį. Svarbu tinkamai prižiūrėti juos.

Modelis - Solveiga Mykolaitytė
Makiažas Oksana Pikul-Jasaitienė
Plaukai - Renata Blaževič
Fotografas - Mindaugas Navickas
Salonas - "Divalta"
Drabužiai - DAY OFF (Trakų g. 17)