Kuokštais plaukų netenkanti Neringa Šiaudikytė prabilo apie savo bėdą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-25 11:06 Dariaus Gražio nuotr.

Kuokštais plaukų netenkanti Neringa Šiaudikytė prabilo apie savo bėdą

"Niekada anksčiau taip nebuvo! Atrodo, kad išsiplovus galvą rankoje lieka sauja to, kuo tikrai labai rūpinuosi!“, - sakė dainininkė Neringa Šiaudikytė.

Ilgaplaukė atlikėja pirmuosius neraminančius signalus pajuto maždaug prieš mėnesį. Kurį laiką ji dar stebėjo situaciją, bet, ja nepasikeitus, ėmė ieškoti į pagalbą galinčio atskubėti specialisto.

N.Šiaudikytė daug informacijos apie plaukų slinkimą rado internete.

„Na, kadangi stengiuosi nelaukti, kol situacija bus kritinė, todėl išklausiau ir daugybės patarimų bei rekomendacijų. Įvertinusi viską, ką išgirdau ir perskaičiau, supratau, kad efektyviausia bei greičiausią poveikį turinti būtų galvos mezoterapija“, - sakė N. Šiaudikytė.

Dėl šios procedūros ji kartą per savaitę vyksta iš Kauno į Vilnių. Dainininkė patikino – įpusėjus gydymą ji jau jaučia pirmuosius rezultatus.

„Prieš maždaug aštuonerius metus plaukus buvau nusikirpusi trumpai. Bet supratau, kad man labiau patina būti ilgakase, ir daugiau to nesu atsisakiusi“, - sakė N. Šiaudikytė.

Kodėl slenka plaukai ji sakė nežinanti. Gal tam įtakos turėjo stresas, o gal – metų laikų kaita.

„Neringos plaukai tikrai gražūs ir sveiki, bet ji yra iš tų žmonių, kurie nelaukia, kol problema taps akivaizdi ir iškart kreipiasi pagalbos“, - patikino grožio procedūrų meistrė Saulyna Beauty.

Jos teigimu, N. Šiaudikytė nuogąstauja dėl plaukų slinkimo ir nori, kad jie būtų dar tvirtesni bei ilgesni. Tuo tarpu galvos mezoterapijos metu gerinama odos galvos kraujotaka bei plaukų oksigenacija, skatinamas naujų plaukų augimas. Plaukai tampa stipresni, švelnūs, pagerėja galvos odos būklė.