Sportinį stilių pasirinkusiai Evai Longoriai nepavyko išlikti nepastebėtai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-14 14:00 VIDA PRESS nuotr.

Sportinį stilių pasirinkusiai Evai Longoriai nepavyko išlikti nepastebėtai

Praėjusį savaitgalį Vankuveryje (Kanadoje) buvo pastebėta „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė Eva Longoria. 42–ejų moteris šiuo metu Kanadoje filmuojasi naujame filme „Overboard“ (liet. „Už borto“) ir nusprendė šiek tiek atsipūsti nuo filmavimo.

Panašu, jog pasivaikščiojimo su asistente metu Eva nenorėjo būti atpažinta gerbėjų. Moters veidą slėpė akiniai nuo saulės ir kepurė. Kiek neįprasta šią, visada pribloškiančiai atrodančią įžymybę matyti patogiame sportiškame stiliuje. Tačiau net platus tamsiai mėlynas megztinis, juoda kuprinė ir balti sportbačiai nesugeba užgožti moters grožio - ir paprasto pasivaikščiojimo metu ji traukė aplinkinių dėmesį.
VIDA PRESS nuotr.

Filmas, nuo kurio filmavimo Eva nusprendė atsipūsti, yra 1987 metų  romantinės komedijos perstatymas, pasirodysioantis tik kitąmet. Jame taip pat vaidina Anna Faris, John Hannah, Eugenio Derbez. Eva Longoria šiame filme vaidins Teresą, Ferės viršininkę ir jos geriausią draugę. Ji bus petys, ant kurio draugė galės išsiverkti ar ta, kuri tinkamu metu pasakys „Argi nesakiau?“. Kol kas pati aktorė vaidmens ar filmo nekomentuoja.

 

Karšti pasiūlymai