Elena Puidokaitė-Atlanta nusirėžė plaukus: tai padarė be gailesčio - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-21 11:03 Asmeninio archyvo nuotr.

Elena Puidokaitė-Atlanta nusirėžė plaukus: tai padarė be gailesčio

Gerai žinoma prodiuserė ir renginių organizatorė, buvusi atlikėja Elena Puidokaitė – Atlanta savo socialinių tinklų paskyrose drąsiai demonstruoja vaizdus, kuriuose nurėžiama pusė ilgio jos šviesių plaukų. Pasak moters, ji daro tai drąsiai, nes įsitikinusi, kad trumpi ir sveiki plaukai yra geriau nei ilgi ir nušiurę.

„Tiesą pasakius, ne visada buvau tokia drąsi. Atrodydavo, labai svarbu išlaikyti norimą ilgį, nekreipiant dėmesio į plaukų sveikatą, bet turiu žodžio į vatą nevyniojantį plaukų stilistą, savo gerą draugą dizainerį Liutaurą Salasevičių. Jis, pamatęs nušiurusius galiukus, iškart galanda kirpėjo įrankius ir su malonumu kerpa viską, kas jam netinka“, – šypsosi  žinoma moteris.

Elena Puidokaitė jau daug metų savo plaukų stilių patiki Liutaurui Salasevičiui. „Pasitikiu juo, man patinka jo išskirtiniai kirpimai, požiūris į plaukų priežiūrą, atspalvių parinkimas, tačiau jis gana griežtas ir atidžiai prižiūri plaukų priežiūros priemones, kurias naudoju. Pakeitus jas į prastesnės kokybės, jo akis iškart pastebi ir pasipila pastabos“, - atvirauja prodiuserė.Elena teigia, kad reikalavimų šampūnams turinti nemažai, tačiau išlaidauti išskirtinai prabangiems gaminiams nenorinti ir mananti, kad ne visada verta. Iš mamos ir močiutės paveldėjusi ne tik atidų požiūrį į kūno priežiūrą ir grožio puoselėjimą, bet ir nuolat drėgmės ir dėmesio reikalaujančius plaukus, ji visada pirmiausiai pasinagrinėja priemonės sudėtį.

„Pastaruoju metu stengiuosi rinktis tik atkuriamuosius ir drėkinančius šampūnus, su medžiagomis stabdančiomis galvos odos senėjimo procesus. Visai netyčia atradau Senslis Densage liniją. Joje ypatingai plaukams naudingas ir reikalingas svarbaus rytinių koralmedžių ekstraktas, apsaugantis plaukų folikulus ir atkuriantis natūralų plaukų ciklą. Daug apie jį skaičiau ir domėjausi. Brandžioms moterims ir suaugusioms merginoms jis nepamainomas“ – dalinasi patarimais E. Puidokaitė.

Žinoma moteris prasitaria, kad plaukai jai labai svarbi įvaizdžio dalis, todėl plaukų priežiūra turi tapti visų damų prioritetu. Tiesiog graži moteris yra tuomet, kai ji estetiška ir tvarkinga.

 

Karšti pasiūlymai