K.Ivanova papasakojo, kaip žiemą reikėtų rūpintis oda - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-02-13 11:17 FOTODIENA nuotr.

K.Ivanova papasakojo, kaip žiemą reikėtų rūpintis oda

Grupės „Yva“ narė bei grožio studijos „Kristina“ savininkė Kristina Ivanova dalinasi, kaip tinkamai turėtume rūpintis savo oda, atšalus orams. Kremus, šveitiklius ir kaukes ji naudoja pati, be to, dažnai rekomenduoja draugėms.

Šaltasis metų sezonas priverčia keisti odos priežiūrą. Kaip Tu patartum rūpintis oda?

Visų pirma – veido kremas, kuris padrėkintų ir pamaitintų odą, apsaugotų nuo šalčio. Pati naudoju ir lūpų pieštuką bei balzamą, padedančius vėsiu oru.

Be to, reikia nepamiršti, kad su šalčiu atkeliauja ir šildymo sezonas. Tad dirbantiems uždarose patalpose, kuriose yra kondicionieriai ar kitaip šildomos patalpos, rekomenduočiau įsigyti purškiamą šiltojo šaltinio vandenį. Jis naudojamas tiek ant makiažo, tiek ant švarios odos.

Įdomu, kuo ypatingas tas purškiklis?

Šią priemonę aš labai mėgstu ir naudoju tiek šaltojo sezono metu, tiek atšilus orams. Jis atgaivina, o patalpose, kuriose sausa, drėkina veidą. Purškiklyje gausu mineralų, tad veidas nedžiūsta.

Tai dar viena priemonė, kurią visada turiu savo rankinėje.

Paminėjai drėkinančius bei maitinančius veido kremus, šiltojo šaltinio vandenį. Kokias dar priemones galėtum pasiūlyti skaitytojams?

Dar galima naudoti veido kaukes, kurios skatina ląstelių atsinaujinimą. Jas pravartu naudoti bent kartą per savaitę.

Kadangi pati dirbu salone, tiek klientėms, tiek draugėms sakau, kad nepamirštų ir tų pačių dekoratyvinių makiažų. Jie taip pat yra tarsi rūbelis mūsų veidui, tad rekomenduočiau rinktis aukštos kokybės makiažo priemones, kad neužkimštų porų ir būtų mažiau problemų su veiduku.

Manau, kad ant kiekvienos moters stalelio turėtų būti ir keletas kitų veido priežiūros priemonių, tokių kaip makiažo valiklis, veido prausiklis (parinktas pagal odos tipą), paakių kremas, šveitiklis.

Veidas nuo šalčių kenčia labiau, tad daugiau dėmesio skiri jam ar kūno odai?

Nepasakyčiau, kad daugiausiai priežiūros skiriu veidui. Kadangi atlieku makiažus, o tai yra stovimas darbas, todėl naudoju ir vėsinančius gelius kojoms. Jie pagerina limfmazgių apytaką. Naudoju drėkinančius ir maitinančius kūno kremus, šveitiklius.

Atėjus šalčiui prasideda odos šerpetojimas, paraudimas, sausėjimas, o veidas rūbelio neturi, todėl jam aplinka kenkia labiau. Kūną dengiame šiltais rūbais, na, o veidas – paliktas likimo valiai (juokiasi). Tad svarbu naudoti tinkamas veido priežiūros priemones.

 

Karšti pasiūlymai