Neseniai į sceną grįžusi dainininkė Dangė pasirodė be makiažo (interviu apie grožį) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-07-11 10:53

Neseniai į sceną grįžusi dainininkė Dangė pasirodė be makiažo (interviu apie grožį)

LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Dangė Šamonskienė į asmeninę socialinio tinklo paskyrą neseniai įsikėlė nuotrauką, kurioje ji be makiažo. Moters atrodo puikiai. Savo sampratą vidinį ir išorinį grožį žinoma atlikėja atskleidė per interviu su portalu MIESTE.lt.

Dange, ar esate į natūralumą linkusi moteris, ar mieliau renkatės paryškinti savo turimus bruožus kosmetikos priemonėmis?

Esu iš tų moterų, kuri kiekvieną dieną tikrai nesidažo. Tačiau neneigsiu, kad paryškinti savo veido bruožų nemėgstu. Tikrai mėgstu, kaip ir kiekviena normali moteris, kuri nori būti graži, vienintelė ir nepakartojama. 

Po gana ilgos pertraukos Jūs vėl grįžote į sceną. Ar faktas, jog esate žinoma turi įtakos Jūsų išvaizdos pasirinkimui?  

Žinomumas, be abejo, priduoda atsakomybės už tai, kaip atrodai. Bet aš to kažkaip nesureikšminu. Ar esi žinomas žmogus, ar ne – juk visada norisi ir gera atrodyti tvarkingai,pakylėtai, patraukliai.

Galbūt remiatės, kokia nors savo grožio filosofija?

Mano grožio filosofija? O taip: svarbiausia ne pudros kiekis ant veido, ne priklijuotos blakstienos, ne pripūstos lūpos, o tai – kiek ir kaip stipriai tavo akys spinduliuoja.

Kokie Jūsų kasdieniai grožio ritualai?

Labai paprasti: kontrastingas dušas, sportas, sveika mityba, veido ir kūno kremas bei vidinis nusiteikimas, kad diena bus puiki.

Be kokios grožio priemonės negalėtumėte išvažiuoti atostogų?

Atostogų neišvažiuočiau be veido kremo (šypteli).

Yra moterų, kurios net šiukšlių neneša nepasidažiusios, yra tokių, kurios atsikelia anksčiau už vyrus, kad spėtų pasidažyti. Ką manote apie tokius atvejus?

Dėl moterų, kurios keliasi ankščiau už vyrus, kad pasidažytų ar negali išnešti šiukšlių nepasidažiusios  turiu savo nuomonę. Aš manau, kad tai kiekvienos laisvė rinktis tai, kas jai geriausia. Aš to nedarau. Bet nesmerkiu tų, kurios turi kitus pasirinkimus.

Kokia moteris Jums yra gražiausia? Kokios vidinės ar išorinės savybės tai suteikia?

Ta, kuri gyvenime aiškiai žino, ko nori, ką daro ir dėl ko gyvena. Tokia, kuri neša šviesą ir džiaugsmą, nepaisant to, kad būna ir sunkių akimirkų. Tokia, kuri nepavydi niekam nieko ir nieko iš nieko nelaukia, o skinasi savo kelią. Ta, kuri žino savo vertę.

O išorė? Ji čia tik kaip cukraus pudra ant pyragėlio. Svarbu, kad pyragėlis skanus būtų. O ar pudros pabarstysi daugiau, ar mažiau - jokio skirtumo. Visos moterys gražios, kai jos myli save ir gyvenimą. To ir palinkėsiu visoms.

 

Karšti pasiūlymai