Baibai nėštumą palengvino moterims neįprasta sporto šaka - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-15 16:27 Asmeninio archyvo nuotr.

Baibai nėštumą palengvino moterims neįprasta sporto šaka

Atlikėja Baiba Skurstenė-Serdiukė iki 30-osios nėštumo savaitės lankė bokso treniruotes. Ir nors ši sporto šaka laikoma vyriška, vis daugiau moterų į ją įsitraukia.

„Laukdamasi nebijojau sportuoti, nes ir prieš nėštumą gyvenau aktyviai. Kaip sakoma, laukiantis vaiko reikia užsiimti ta veikla, kokia užsiėmei ir anksčiau“, – pasakojo atlikėja.

Anot Baibos, suderinti sportą ir nėštumą galima, tik svarbu atsižvelgti į tai, kaip jautiesi, stebėti, kokius signalus siunčia organizmas. Dažnai girdime, kad sportas sustiprina: tampame tvirtesni tiek fiziškai, tiek emociškai. Sportas šiame kosmopolitiškame amžiuje tampa kultu, tačiau retas susimąstome, kiek gali sportuoti nėščios moterys.

B.Skurstenė-Serdiukė atskleidė, kad sportas jai padėjo išvengti stiprių nugaros skausmų, kurie būdingi laukiantis.

Nors boksas vis dar laikomas vyrišku sportu, Baiba teigė pastebėjusi, kad vis daugiau moteriškosios lyties atstovių juo domisi, ryžtasi lankyti treniruotes. Jos nuomone, tai tik į gera.

,,Kai sportuoji, vaikelis gauna daugiau deguonies. Aktyviai gyvenančioms moterims nėštumo laikotarpis praeina sklandžiau, nes judant gerėja ir nėščiosios, ir vaikelio būklė. Todėl visoms, kurios gali ir yra pajėgios sportuoti, rekomenduoju tai daryti“, – kalbėjo atlikėja.

Pašnekovė pabrėžė, kad sportas turi būti malonumas ir nieko nereikia daryti per prievartą. Todėl, jei moteris turi sveikatos problemų, geriau nesportuoti – svarbiausia įsiklausyti, ką sako kūnas. Visos moterys yra skirtingos, todėl ir fizinį krūvį reikia rinktis gerai įvertinus savo galimybes.  

 

Karšti pasiūlymai