Buvęs „InCulto“ narys pristato pirmą vaizdo klipą moterims: prisidėjo atlikėjas Vudis ir primabalerina - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-03-08 14:10 A.MARTINĖNO - VUDŽIO nuotr.

Buvęs „InCulto“ narys pristato pirmą vaizdo klipą moterims: prisidėjo atlikėjas Vudis ir primabalerina

Moters dienos proga žinomas Lietuvoje saksofonistas Juozas Kuraitis pristato pirmąjį savo vaizdo klipą. Šį muzikinį projektą jis skiria visoms moterims, nukentėjusioms nuo smurto.

Prie šios prevencinės idėjos prisijungė ir visas būrys profesionalų: primabalerina Kristina Gudžiūnaitė, vienas geriausių pianistų Lietuvoje Daumantas Slipkus, garso režisierius Normantas Ulevičius, prodiuseris Arvydas Martinėnas-Vudis, kuris rūpinosi klipo vizualiniu išpildymu.

 A.MARTINĖNO - VUDŽIO nuotr.

Kaip sako projekto iniciatorius ir pagrindinį vaidmenį atliekantis Juozas Kuraitis, šiuo klipu labiausiai norėta paskatinti visas moteris labiau pasitikėti savimi, nebijoti ir, svarbiausia, netylėti, kai patiria smurtą.

„Moteris reikia mylėti, o ne smurtauti prieš jas. Puoselėkime jų grožį ir leiskime kartais joms pabūti trapioms. Tikiuosi, šiuo kūriniu, kuris nuskambėjo pirmą kartą prieš beveik 30 metų, pasieksime įvairaus amžiaus klausytojas, o profesionalų komandos indėlis tik dar labiau sustiprins emocinę šios dainos pusę“, – sako J. Kuraitis

A. Martinėnas mano, kad didžiausia bėda Lietuvoje – alkoholis, tai, anot jo, pagrindinė smurto priežastis. Jau penketą metų pats nevartojantis alkoholio, jis skatina vyrus atsisakyti jo dėl savo antrų pusių, ypač jei alkoholis turi įtakos jų šeimų gerovei.

“Nevartojant alkoholio gyvenimas graženis, patikėkite, todėl raginu daugelį jo atsisakyti“, kalbėjo A. Martinėnas.

Vienintelė prie šio projekto prisijungusi moteris – balerina K. Gudžiūnaitė teigė, jog nėra susidūrusi su smurtu ir net neįsivaizduoja, kaip jaučiasi tos moterys, kurios yra mušamos. Ji labai džiaugiasi, kad galėjo prisijungti prie šios prevencinės veiklos ir skatina moteris pamilti save, puoselėti savo vidinį ir išorinį grožį bei siekti užsibrėžtų tikslų gyvenime.

 

 

Karšti pasiūlymai