Renata Norvilė provokavo savo nekuklia apranga - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-12-09 12:02 LNK nuotr.

Renata Norvilė provokavo savo nekuklia apranga

Praėjusį sekmadienį praūžė pirmieji profesionaliausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Nokautai! Teliko dar vienas mažas žingsnelis ir LNK eterį nuo gruodžio 20 d. šturmuos svarbiausias projekto etapas – Finalinės kovos, kurios bus tiesiogiai transliuojamos iš moderniausios studijos Baltijos šalyse Vilniaus kino klasterio. Tačiau priešpaskutiniame etape žiūrovus nustebino pasikeitęs Renatos Norvilės stilius – baltas kostiumas, provokuojanti dekoltė, įmantrus kaklo papuošalas ir įvaizdžio vinimi tapusi skrybėlė. 


Kaip tikina pati „Lietuvos balso“ mokytoja, ji žinojo – Nokautuose nori vilkėti baltą kostiumą. O moters idėjai nesipriešino ir žymios projekto stilistės Ieva Daugirdaitė ir Kotryna Tulevičiūtė. „Kol kas nenorėjau nusisendinti ir užsivilkti sijoną žemiau kelių. Žinau, kas man tinka – ir kas ne“, – pasirinkimą motyvuoja žymi moteris. 
Tačiau, pasirodo, iš pradžių Renata kartu su stiliaus kūrėjomis net negalvojo apie galvos apdangalą. O įvaizdžio vinimi tapusi skrybėlė – šmaikštus atsitiktinumas. „Radau ją užkulisiuose. Vieną. Be šeimininko, – juokiasi pašnekovė. – Užsidėjau. Ir kaip man ji patiko! Nusprendžiau savo atradimu pasidalinti su „Lietuvos balso“ prodiuseriu Gediminu Jauniumi. Juokais paklausiau ar galiu su ja filmuotis. Jis manęs paklausė, ar žinau kieno ji. O ji buvo jo! Gediminui ši idėja patiko ir jau netrukus į salę žengiau su ja.“ Pasirodo, ši skrybėlė atkeliavo ne iš kur kitur – o saulėtosios Ispanijos. „Ją parsivežiau iš vieno Ispanijos kalnų miestelio – Ronda. Tačiau tenka pripažinti Renatai ji tiko dar geriau“, – šypsosi prodiuseris.

LNK nuotr.
Pati atlikėja savęs nelaiko didele puošeiva ir laisvalaikiui renkasi patogius rūbus: „Geriausiai jaučiuosi su džinsais, sportbačiais bei megztuku. Nevaikštau į jokius elito vakarėlius, kur žymios damos mėgina perspjauti viena kitą gražiau apsirengdamos. Man tai nepriimtina.“ Anot R. Norvilės, gavusi kvietimą į tokį renginį, ji verčiau renkasi laiką su šeima, vaikais.