Projekto pažiba Carol pristatė savitą žinomos kalėdinės dainos versiją - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-12-10 10:43 Gabrielės Janonytės nuotr.

Projekto pažiba Carol pristatė savitą žinomos kalėdinės dainos versiją

Jau ateinantį sekmadienį 19:30 val. paskutiniuose Nokautuose paaiškės visi LNK muzikinio projekto „Lietuvos balso“ dalyviai, kurie pasirodys tiesiogiai iš Vilniaus kino klasterio transliuojamose Finalinėse kovose. Praėjusį sekmadienį pirmoji dėl bilieto į svarbiausią projekto etapą džiūgavo Rūtos Ščiogolevaitės mokinė Carol, kuri jau dabar intensyviai ruošiasi gyvam pasirodymui. O šiandien savo gerbėjams pristato žinomos kalėdinės dainos – „Santa Claus Is Coming To Town“, savitą versiją.

„Esu didžiulė kalėdinių dainų fanė. Prieš šventes šie kūriniai netyla mano namuose. O šią dainą pasirinkau neatsitiktinai – ji bene labiausiai atspindi kalėdinę dvasią ir stebuklo laukimą“, – savo pasirinkimu džiaugiasi „Lietuvos balso“ dalyvė.

Carol tikina, jog jai Kalėdos kaip ir daugeliui kitų – svarbiausia metų šventė, kuri į namus įneša gerų emocijų bangą: „Per Kalėdas visuomet jaučiuosi laiminga, nes šią šventę švenčiu artimųjų apsuptyje. Kartu ruošiame vaišes, laukiame Kalėdų senelio, dainuojame ir linksminamės. Sunku net apibūdinti nuotaiką, tvyrančią mūsų namuose.“

Visuomet energija ir šypsena trykštanti mergina sako, jog savo kalėdinę dovaną jau gavo – tai galimybė pasirodyti svarbiausiame „Lietuvos balso“ etape – Finalinėse kovose, ir grojant gyvai muzikai uždainuoti tūkstančiams, susirinkusiems prie TV ekranų.

Tuo pačiu metu Carol savo klausytojams linki paprastų, bet labai svarbių dalykų: „Noriu palinkėti tikros laimės, ramybės ir jaukumo. Nudžiuginkit šalia esančius gerais darbais ar dėmesiu. Ir, žinoma, daug meilės.“

Įsigyti bilietus į „Lietuvos balso“ Finalines kovas galite čia. Kol kas bilietų kaina tik nuo 5 EUR! Skubėkite, nes nuo šio penktadienio bilietai brangs!

CAROL daina: