"Lietuvos balso" stilingiausioji nustebino atskleidusi paslaptį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-12-30 15:21 ASMENINIO ALBUMO nuotr.

"Lietuvos balso" stilingiausioji nustebino atskleidusi paslaptį

Portalas MIESTE.lt kiekvieną sekmadienį renka stilingiausią "Lietuvos Balso" dalyvį arba dalyvę. Praėjusio sekmadienio balsavime nugalėjo gražuolė Kathrin Kulik, kuri kaip paaiškėjo, savo sceninį įvaizdį kuria pati. Nusprendėme išsiaiškinti, kas merginai šovė į galvą, jog atsisakiusi stilistų siūlomų paslaugų surizikavo ir savo kurtomis suknelėmis užbūrė ne vieną žiūrovą.

LIETUVOS BALSO nuotr.

Kathrin, ar baigėte dizaino studijas? Kaip kilo idėja pačiai kurti sceninius drabužius? 

Sveiki! Labai džiaugiuosi, kad jūsų portalo skaitytojams patiko mano stilius! Ačiū visiems balsavusiems. Ne, aš nebaigiau dizaino studijų, tiesiog jau seniai domiuosi stiliumi, įvaizdžio kūrimu ir mada. Atlikėjo įvaizdis ir išvaizda –  tai labai svarbūs įrankiai, kurių pagalba galima išreikšti save ir savo kūrybą, todėl aš tam skiriu gana daug dėmesio.

Ar sulaukiate iš draugų ir kitų dalyvių prašymų sukurti kažką būtent jiems?

Taip, sulaukiu pakankamai daug prašymų padėti sukurti įvaizdį arba parinkti tinkamą stilių, aš visada noriai padedu ir džiaugiuosi, kad žmonės pasitiki manimi.

Ar smagu, kai žiūrovai vertina ne tik balsą?

Taip, labai smagu, kai žiūrovai pastebi tokias detales. Ir labai malonu, kai jie mėgaujasi mano pasirodymais ne tik muzikiniu, bet ir vizualiniu atžvilgiu.

Kada viską spėjate? Dainavimo pamokos bei repeticijos užima nemaža laiko.

Rūpinimasis stiliumi atima gana daug laiko, tačiau tai yra neatsiejama sceninio darbo ir kūrybos dalis. Aš labai kruopščiai ruošiuosi kiekvienam savo pasirodymui, apgalvoju kiekvieną detalę ir visiškai atiduodu save. Būna ir bemiegių naktų, bet aš stengiuosi teisingai paskirti prioritetus tam tikriems dalykams, nes visko vienu metu padaryti neįmanoma.

Kas Jums pasiuva drabužius?

 Turiu keletą draugų - savo srities profesionalų, kurie padeda įgyvendinti visas mano idėjas. Išskirtinę suknelę Lietuvos Balso finalinėms kovoms sukurti man padėjo IDESIGNER salono savininkė dizainerė Indrė Masilionytė-Koženiauskienė.

Kathrin, dar vienas klausimas, ar nebuvo baisu atsisakyti profesionalių stilistų siūlomų paslaugų?

Aš pasitikiu savo jėgomis, žinau, kad turiu potencialą šioje sferoje, todėl baisu nebuvo. Ir su "Lietuvos Balso" profesionalių stilistų komanda mes labai draugiškai bendradarbiaujame, aš visada tariuosi, priimu visas rekomendacijas ir kas labai malonu, aš sulaukiau pagyrų ir teigiamų atsiliepimų apie mano parinktus apdarus.

Kitus "Lietuvos balso" dalyvius ir jų stilių galite išvysti čia.