Vargšė dainininkė: po skaudaus kritimo - žandikaulio sumušimas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-12-23 13:52 LNK nuotr.

Vargšė dainininkė: po skaudaus kritimo - žandikaulio sumušimas

Jau šį sekmadienį 19:30 val. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Finalinėse kovose pasirodys likę komandų finalininkai, kurie įnirtingai grumsis dėl šiltos vietos tolimesniuose etapuose. Tačiau vienai iš Donato Montvydo komandos favoričių Kotrynai Juodzevičiūtei koją galėjo pakišti neseniai ištikusi trauma – žandikaulio sumušimas.

„Tiesiog ėjau, nualpau ir susimušiau. Tai greičiausiai dėl to, jog buvau pervargusi. Viskas susidėjo: šokiai, koncertai su džiazo grupe, mokslai“, – apie nelaimę nedaugžodžiauja Kotryna. Šešiolikmetė vilnietė išgirdusi diagnozę negalėjo patikėti – negi ji negalės pasirodyt išsvajotose Finalinėse kovose? Todėl šią žinią slėpė nuo kitų „Lietuvos balso“ dalyvių ar tolimesnių draugų.

Tačiau profesionalių medikų dėka, jau po dviejų savaičių ji galėjo dainuoti ir šį sekmadienį žiūrovams yra paruošusi įspūdingą pasirodymą: „Ačiū, gydytojams, kad jie man taip padėjo. Tik jų dėka galiu tęsti savo kelionę „Lietuvos balse“.

Dabar projekto dalyvė tikina, jog jaučiasi gerai, tik vengia kalbėti šia nemalonia tema. Laimei, jos balsui ši nelaimė nei kiek nepakenkė ir ji labai laukia sekmadienio vakaro, kai galės vėl gyvai susitikti su gerbėjais ir džiuginti žiūrovus, sėdinčius prie televizijos ekranų. Tad skubėkite įsigyti bilietų į antrąsias Finalines kovas čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/search:lietuvos%20balsas/.