Po R.Ščiogolevaitės sukelto skandalo - neaiškumas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-10-15 10:34 LNK nuotr.

Po R.Ščiogolevaitės sukelto skandalo - neaiškumas

Jau šį sekmadienį 19.30 val. žiūrimiausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ gerbėjai galės išvysti skandalingai nuvilnijusį epizodą, kaip Rūta Ščiogolevaitė netyčiomis paspaudžia mygtuką „Renkuosi tave“, tačiau demonstratyviai parodo, jog savo komandoje naujosios mokinės nelaukia.

„Lietuvos balso“ dalyvės atliekama Vytauto Kernagio daina „Mūsų dienos kaip šventės“ taip įaudrino mokytojus, jog jie pradėjo susikibę už rankų linguoti. O R. Ščiogolevaitė užsikėlė kojas ant balsavimo pulto ir netyčia paspaudė mygtuką.

Precedento neturintis įvykis sulaukė ir tarptautinės reakcijos. Mat, per 5 metus nuo tarptautinio formato „The Voice“ atsiradimo taip nėra nutikę nė vienam iš kelių šimtų mokytojų visame pasaulyje.

 „Kai Rūta netyčia paspaudė mygtuką, filmavimo aikštelėje kilo šiokia tokia sumaištis – Rūta mėgino išsiderėti kokią nors išlygą ir galbūt perfilmuoti šį epizodą. Čia norėčiau paaiškinti, jog „Lietuvos balsas“ filmuojamas kaip koncertas. Prasidėję procesai nestabdomi ir konkursas vyksta iš tikrųjų. Skirtumas tik tas, jog viską filmuoja kameros. Tad didelių abejonių, kaip elgtis šioje situacijoje man asmeniškai nekilo – jei mygtukas paspaustas, vadinasi dalyvis jau pateko į komandą”, – sako “Lietuvos balso” prodiuseris Gediminas Jaunius.

Anot pašnekovo, dėl šios beprecedentės situacijos teko kalbėtis ir su formato teises valdančios kompanijos „Talpa“ atstovais:  „Žinoma, vėliau šį savo sprendimą aptariau su mus konsultuojančiais kolegomis Olandijoje. Formato atstovai visuomet labai dėmesingai padeda spręsti įvairius keblius klausimus. Tad čia taip pat drauge sumodeliavome keletą galimų išeičių, kad būtų paisoma ne tik formato taisyklių, bet ir pačios dalyvės interesų, tai ypač pabrėžė mūsų tarptautiniai partneriai”, – sako Kūrybos namų „ELITAZ“ prodiuseris Gediminas Jaunius. Tačiau jis neatskleidžia ar merginai buvo leista nutraukti sutartį su prodiuserine kompanija ir nebedalyvauti projekte ir ar ji to norėjo.

Kaip pasielgs mergina? Gal išeis iš studijos – o gal kaip tik šaižiai atsikirs Rūtai? Visą tai išvysite jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK.