Išvyskite vyriausią "Lietuvos balso" dalyvį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-10-25 15:59 LNK nuotr.

Išvyskite vyriausią "Lietuvos balso" dalyvį

Ketvirtame LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezone siurprizų netrūksta. Jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK pasirodys vyriausias projekto dalyvis istorijoje – 61 metų Alfredas Eičinas. Vyras tiesiog trykšta pozityvumu. „Mes laimėsim!”, – vaizdo reportaže sako kitam dalyviui. 

Alfredas teigia, jog jau seniai mąstė apie dalyvavimą televiziniame projekte, bet buvo įsitikinęs, jog amžius jam pakištų koją. „Pamačiau, jog tokiuose projektuose užsienyje dalyvauja tokie senukai! Tad kodėl man nepabuvus seniausiu dalyviu Lietuvoje?“, – sako dalyvis. 

LNK nuotr.
Anot herojaus, jis dainuoja nuo mažumės. Kai namie dar neturėjo televizoriaus, sėdėdavo ir dainuodavo įvairiausias arijas. „Aš jau pasiekiau 50 procentų savo tikslo. Esu čia. Jeigu pereisiu į kitą etapą – bus 100 procentų“, – savo tikslais dalinasi Alfredas. 


Vos tik Alfredas uždainavo visiems gerai žinoma lietuvišką hitą, mokytojai sukluso ir pradėjo žvalgytis tarpusavyje. „Pavargo žmogus“, – mestelėjo repliką Deivis. Bet įpusėjus dainai Alfredas sugebėjo užkrėsti energija mokytojus – jie visi kartu pradėjo dainuoti ir linguoti.