"Lietuvos balsą" laimėjo šešiolikmetė Kotryna Juodzevičiūtė (nugalėtojos interviu) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-01-17 22:55 Gabrielės Janonytės nuotr.

"Lietuvos balsą" laimėjo šešiolikmetė Kotryna Juodzevičiūtė (nugalėtojos interviu)

Sekmadienio vakarą Vilniaus Kino klasteryje baigėsi ketvirtasis „Lietuvos balso“ sezonas. Jį laimėjo fantastiškai sudainavusi jaunoji atlikėja Kotryna Juodzevičiūtė, kurios mokytojas buvo Donatas Montvydas. Antrasis liko tautos dainininku tituluotas Dainius Griesius iš Kaišiadorių. Trečioji - Rugilė Lingytė r ketvirtasis – marijampolietis Vytenis Kaluškevičius.

Prieš projekto superfinalą „Lietuvos balso“ nugalėtoja davė interviu portalui MIESTE.lt.

Už ką balsuotum „Lietuvos balse“, jei ne už save?

Savo balsą atiduočiau tam dalyviui, kuris šiandien pasirodytų geriausiai. Yra dvi medalio pusės. Viena yra matyti savo varžovus repeticijų metu ir jau visai kas kita - pasirodymų. Man sunku išlikti nešališka, nes kiekvieną dalyvį pažįstu asmeniškai. 

Ką darysi, jei projektą laimėsi Tu?

Jei laimėsiu - vyksiu į Italiją paatostogauti. Vėliau, žinoma, kad koncertuosiu, susitiksiu su gerbėjais ir daug dirbsiu. Per projektą šiek tiek nukentėjo mokslai, tad viskam pasibaigus bus puiki proga atsigriebti.

Į kokią publiką orientuosies po projekto, kokiems žmonėms skirsi savo dainas?

Nežinau. Keistas klausimas. Manau, kad mano muzikos gali klausytis visi. Groju džiazo, popmuzikos stiliaus dainas. Esu įsimylėjusi muziką, savo meilę stengiuosi atiduoti žiūrovui ir klausytojui, taip pat bus ir po projekto. Mano auditorija - įvairiaspalvė, aš žmonių neskirstau.

Kam labiausiai norėtum padėkoti po projekto?

Labiausiai dėkoju savo mokytojui D. Montvydui. Visi žmonės, kuriuos sutikau - nuostabūs. Šį vakarą su Donatu dainuosime duetu - aš išnyksiu, nebus nieko, nieko tik meilė muzikai. Šį pasirodymą skiriu visiems, kurie mane palaikė ir vedė į priekį.

Apklausa: Ar Kotryna verta pirmosios vietos?