„Lietuvos balso“ atradimas Agnė Juškėnaitė pristato pirmąjį singlą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-10-13 09:41 LNK nuotr.

„Lietuvos balso“ atradimas Agnė Juškėnaitė pristato pirmąjį singlą

Stulbinamos sėkmės sulaukusi ir tikru „Lietuvos balso” atradimu tapusi Agnė Juškėnaitė tęsia savo karjerą ir sparčiai kopia į Lietuvos pramogų pasaulio viršūnę. Be to, Agnė tapo ryškia ketvirtojo „Lietuvos balso” sezono naujiena – projekto prodiuseriai pasirinko ją populiariausio šalyje muzikinio šou reportere. Šiandien ji pristato pirmąjį singlą „Mano sienos“.

Ilgai brandintą pirmąjį singlą „Mano sienos“ ji sukūrė bendradarbiaudama su žinomais muzikos kūrėjais – muzikos ir žodžių autoriumi Kristupu Bubneliu ir muzikos prodiuseriu Jonu Talandžiu, dirbusiu su tokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip Nelly Furtado ir Annie Lennox. A. Juškėnaitė pripažįsta, jog bendraautoriai pataikė lyg pirštu į akį: „Daina yra apie pasirinkimą būti savimi be pagrąžinimų ir taikymosi prie standartų. Visa tai perteikta per ironijos spalvą, pasišaipant iš tų, kurie nublizgintas melo kaukes nešioja kasdien.“

Ekscentriška asmenybė visuomet išsiskyrė tiesmukumu, aštriais komentarais ir nusistovėjusių taisyklių nepaisymu. Agnės teigimu, standartų nepaisymas jai leidžia išlikti savimi. „Dar būdama dvyliktoje klasėje atvažiavau į Vilnių pas būsimo teatro režisūros kurso vadovą režisierių ir pasakiau jam: „Sveiki, aš Agnė Juškėnaitė, noriu pas jus studijuoti jau šiemet". Tiesiog taip paprastai, be ceremonijų.“ Panašu, kad dvyliktokės įžūlumas šioje vietoje visai tiko – ji jau tais pačiais metais lankė paskaitas akademijoje. O  mokyklą baigė savarankiškai – Agnė atvyko laikyti tik egzaminų.

Išgirsti Agnės dainą „Mano sienos“ galite jau čia: https://youtu.be/Kq5aiHNYA38