Kelionė po Vilnių: vos per dieną - fantastiškos pramogos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-04-29 15:11 Žurnalo MIESTE.lt nuotr.

Kelionė po Vilnių: vos per dieną - fantastiškos pramogos

Naujas žurnalo MIESTE.lt projektas „Kelionės po Lietuvą“ kviečia susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis. Pirmoji kelionė – aplink Vilnių. Į ją išsiruošė mūsų skaitytojai Aistė Šinkūnaitė ir Aidas Baškys. Porelė nusprendė aplankyti Europos parką, televizijos bokštą ir papramogauti Trakuose. 

Kelionė prasidėjo Vilniuje. Aistė ir Aidas pasigrožėjo miestu iš paukščio skrydžio televizijos bokšte įsikūrusiame restorane "Paukščių takas". Daugiau apie pramogas ir herojų nuotykius "Paukščių take" skaitykite čia.

Po romatiškos kelionės pradžios projekto herojai išvyko į "Europos parką". Netoli Vilniaus nuostabaus grožio miške įsikūręs muziejus sužavėjo išskirtinėmis skulptūromis. Ką Aistė su Aidu veikė "Europos parke", skaitykite čia.

Po pasivaikščiojimo nuostabiame muziejuje po atviru dangumi jie nuvyko į Liubavo dvaro muziejų, o iš ten - į Trakus. Čia jie pasigrožėjo pilimi, pramogavo ir mėgavosi SPA malonumais. Apie porelės nuotykius Trakuose skaitykite čia.

Aidas ir Aistė įrodė, kad norint pamatyti Lietuvos grožį, nebūtina važiuoti toli ar ilgai tam ruoštis. Jie vos per vieną dieną pamatė gausybę gražių vietų, mėgavosi nuostabiu maistu ir pramogomis.

Visą dieną jie važinėjosi „CaRent“ nuomotu automobiliu „Opel Astra“. 2011 metų miesto automobilis labai ekonomiškas, tad jaunuoliams nereikėjo rūpintis didelėmis degalų sąnaudomis. Iš viso per šią pramogų dieną nuvažiavome 120 kilometrų, tai mums kainavo tik 40 litų degalams ir tik 129 litus už automobilio nuomą (daugiau apie "CaRent" automobilius skaitykite čia).

Beje, jie keliavo ir traukiniu! 

 

KELIONĖ PO VILNIŲ: MIESTAS IŠ PAUKŠČIO SKRYDŽIO

KELIONĖ PO VILNIŲ: MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI

KELIONĖ PO VILNIŲ: SPA MALONUMAI IR KITOS PRAMOGOS TRAKUOSE

PATOGIAUSIA TRANSPORTO PRIEMONĖ KELIONĖMS PO LIETUVĄ - TRAUKINIAI