Kelionė po Vilnių: SPA malonumai ir kitos pramogos Trakuose - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-04-29 15:52 Žurnalo MIESTE.lt nuotr.

Kelionė po Vilnių: SPA malonumai ir kitos pramogos Trakuose

Naujas žurnalo MIESTE.lt projektas „Kelionės po Lietuvą“ kviečia susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis. Pirmoji kelionė – aplink Vilnių. Į ją išsiruošė mūsų skaitytojai Aistė Šinkūnaitė ir Aidas Baškys. Porelė nusprendė aplankyti Europos parką, televizijos bokštą ir papramogauti Trakuose. 

Pasimėgavę gamtos vaizdais televizijos bokšte ir įspūdingais meno kūriniais "Europos parke"  turistautojai išvyko į Trakus. Ten, pasivaikščioję pilies prieigose ir pasidžiaugę Galvės ežero ramybe, nusprendė pasimėgauti ir vandens pramogomis.

Trakuose įsikūrusiame viešbutyje „Trasalis“ galima pasimėgauti vandens pramogomis ir SPA procedūromis. Tiek Aistė, tiek Aidas smagiai leido laiką burbulinėje vonioje, tačiau išbandyti vandens atrakcionus ryžosi tik vaikinas. Aistė tuo metu mirko baseine.

Pasimėgavę aktyviomis pramogomis jie pasuko skirtingais keliais. Aistė atsipalaidavo ant masažo stalo. Negyvosios jūros purvo masažas atgaivino ne tik kūną, bet ir odą, o atpalaiduojamasis masažas suteikė naujų jėgų. Aidas tuo metu mėgavosi „Nuvolos“ vonia. Tai laisvasis plūduriavimas šiltame vandenyje, tačiau nejaučiama jokios drėgmės – jos nepraleidžia plėvelė.

„Toks nesvarumo jausmas, labai gerai jaučiuosi“, – po procedūros įspūdžiais dalijosi Aidas. Beje, 20 minučių šioje vonioje atstoja visos nakties miegą!

KELIONĖ PO VILNIŲ: MIESTAS IŠ PAUKŠČIO SKRYDŽIO

KELIONĖ PO VILNIŲ: MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI

PATOGIAUSIA TRANSPORTO PRIEMONĖ KELIONĖMS PO LIETUVĄ - TRAUKINIAI