Kelionė po Vilnių: muziejus po atviru dangumi - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-04-29 15:41 Žurnalo MIESTE.lt nuotr.

Kelionė po Vilnių: muziejus po atviru dangumi

Naujas žurnalo MIESTE.lt projektas „Kelionės po Lietuvą“ kviečia susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis. Pirmoji kelionė – aplink Vilnių. Į ją išsiruošė mūsų skaitytojai Aistė Šinkūnaitė ir Aidas Baškys. Porelė nusprendė aplankyti Europos parką, televizijos bokštą ir papramogauti Trakuose. 

Pasigrožėję Vilniaus panorama iš paukščio skrydžio restorane "Paukščių takas" ir pradėję dieną dieviškai skaniu desertu keliautojai išvyko į muziejų. O juk daugelis išgirdę žodį „muziejus“ pagalvoja apie paveikslais nukabinėtas sienas ir nuobodžias ekskursijas. Aidas su Aiste mėgsta muziejus, tačiau pavasarį jiems norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, todėl jie vyko į muziejų po atviru dangumi – į Europos parką. Tai išraiškingas gamtos ir meno ansamblis, kuriame galima apžiūrėti garsiausių pasaulio menininkų darbus. Žinoma, porelė nepraleido progos įsiamžinti ir prie rekordinės skulptūros iš televizorių!

Vaikščiodami ypatingu grožiu alsuojančiame miške jie apžiūrėjo ir didžiausią pasaulyje krėslą, pasiklausė čiulbančių paukščių giesmių, o išalkę surengė nedidelį pikniką. Net 55 hektarų ploto parke tikrai yra kur pasivaikščioti, tad porelė užkando „Torrido“ dešrelių ir vytintų kiaulienos traškučių. Aistė nemėgsta aitriųjų paprikų, taigi Aidas pasirūpino įvairaus skonio užkandžiais! Daugiau apie KLAIPĖDOS MĖSINĖS užkandžius "Torrido" skaitykite čia!

Beje, išvažiuodami iš Europos parko jie nusprendė aplankyti ir Liubavo dvaro muziejų, kuris yra vos už 12 kilometrų. Čia keliautojai apžiūrėjo vandens malūną ir, kaip patys juokavo, – grįžo šimtmečiu atgal. Praeities dvasia čia išties išlikusi, kokybiškai atlikta restauracija ją atgaivino.

 

KELIONĖ PO VILNIŲ: MIESTAS IŠ PAUKŠČIO SKRYDŽIO

KELIONĖ PO VILNIŲ: SPA MALONUMAI IR KITOS PRAMOGOS TRAKUOSE

PATOGIAUSIA TRANSPORTO PRIEMONĖ KELIONĖMS PO LIETUVĄ - TRAUKINIAI