Monika Linkytė paskelbė, kur surengs didžiausią vasaros koncertą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-05-24 12:50 Justina Rau Jahnava nuotr.

Monika Linkytė paskelbė, kur surengs didžiausią vasaros koncertą

Išskirtinių koncertų serija „Pažaislio muzika“ pasipildė nauju renginiu – Pažaislyje savo didžiausią vasaros koncertą surengs dainininkė Monika Linkytė. Atlikėjos ir styginių kvinteto pasirodymas nuostabaus grožio Pažaislio vienuolyne, viešbučio „Monte Pacis“ teritorijoje, įvyks rugpjūčio 4 d. Pirmąkart šiemet rengiamą koncertų seriją „Pažaislio muzika“ išskirtiniu pasirodymu rugpjūčio 1 d. pradės „Daddy Was A Milkman“, o rugpjūčio 2 d. muzikos gerbėjus į prabangų koncertą kvies Erica Jennings ir orkestras „Retro Orchestra“.

Bilietus į pirmąkart šiemet rengiamus „Pažaislio muzika“ serijos koncertus, kuriuos surengs „Daddy Was A Milkman“, Erica Jennings su „Retro Orchestra“ ir Monika Linkytė su styginių kvintetu, jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Baigiamuoju pirmąkart rengiamos „Pažaislio muzika“ koncertų serijos akcentu taps rugpjūčio 4 d. vyksiantis dainininkės Monikos Linkytės išskirtinis pasirodymas. Atlikėja, neseniai pristačiusi kartu su garsiu prodiuseriu ir gitaristu Femi Temowo įrašytą bendrą dainą „All Alone“, specialiai dėl šio koncerto grįš iš Londono. Didžiojoje Britanijoje muzikos mokslus studijuojanti Monika Linkytė neslepia, kad ruošia ypatingą programą, kurioje skambės ne tik gerai žinomi kūriniai, bet ir naujos dainos iš netrukus planuojamo išleisti antrojo albumo.

„Tai bus didžiausias mano vasaros koncertas. Su styginių orkestru koncertavau pakankamai seniai, prieš trejus metus, todėl pagalvojau, kad tokiai ypatingai aplinkai styginiu kvintetas turėtų tikti idealiai!“, – sako Monika Linkytė. „Šiuo metu įrašinėju savo antrąjį albumą, todėl labai laukiu koncerto, nes jo metu pristatysiu bent keletą niekur negirdetų dainų. Manau, jog galiu pažadėti ir netikėtų vakaro svečių, kurie scenoje pasirodys kartu su manimi“.

Pirmą kartą rengiamus „Pažaislio muzika“ ciklo koncertus pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, Kaune surengsiantis Stingo turo „My Songs“ koncertą, Katie Melua išskirtinį pasirodymą Trakų pilyje, Obuolių saloje griaudėsiantį atsinaujinusį festivalį „Betsafe Radistai Village“, bendrą „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą Trakuose, keltų muzikos sensacijos „Celtic Woman“ pasirodymą Vilniuje, taip pat sostinėje vyksiančius „Daddy Was A Milkman“ megakoncertą ir legendinės britų elektroninės muzikos grupės „OMD“ pasirodymą.

 

Karšti pasiūlymai