Grupė „Patruliai“ į naująjį savo grupės etapą žengia su nauju kūriniu ir pirmuoju vaizdo klipu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-26 15:10 Fotogenijai nuotr.

Grupė „Patruliai“ į naująjį savo grupės etapą žengia su nauju kūriniu ir pirmuoju vaizdo klipu

Scenos senbuviai grupė „Patruliai“ po daugiau nei 13 metų pasiryžo esminiams pokyčiams savo muzikinėje veikloje. Grupės nariai Algirdas Radzevičius ir Juozas Butnorius nuo šiol patys atstovauja savo grupę ir sprendžia visus su ja susijusius klausimus.

 „Pokyčiai visada išeina tik į gerą. Šiuo atveju mes taip pat tuo visiškai neabejojame! Tiesiog per tiek metų scenoje, su jos užkulisiais, bei šou verslu susipažinome pakankamai... Išmokome daug pamokų, pažįstame savo klausytoją ir svarbiausiai žinome, ką ir kaip norime daryti... Kitaip tariant, įgijome tokios patirties, kad jaučiamės pilnai pasirengę būti atsakingais patys už save ir savo grupės tolimesnę veiklą. Labai dramatiška būtų sakyti, kad su Žilvinu (aut. past. - Žilvinu Žvaguliu) ir visa Zuzi kompanija mes išsiskyrėme. Teisingiau ir tiksliau reikėtų sakyti, kad kartu nebesprendžiame darbinių klausimų, nes bendravimas, puikūs santykiai tikrai išliko ir neabejojame, kad išliks. Visgi ačiū tiek Žilvinui, tiek kompanijai, kuri tikrai padėjo žengti tuos pirmuosius žingsnius scenoje, padėjo sukurti savo klausytojų ratą, tačiau dabar, kai jau pakankamai užaugę kaip atlikėjai, savo grupės globa galime pasirūpinti ir patys...“, - sako grupės nariai.

Grupė prisipažįsta, kad dabar kiekvienam muzikinės veiklos žingsniui dėmesio skiria vis daugiau, nes nori pateikti net smulkiausios detalės geriausią versiją. Todėl nieko nelaukdami scenos duetas pristato naujausią savo kūrinį „Pažadu pakeisti rytojų“, kurio pavadinimas simboliškai ir reiškia naująjį grupės „Patruliai“ etapą.

Į naujosios dainos kūrybinį procesą įsitraukė ir milijonus peržiūrų sulaukiančių kūrinių autorius, grupės 2 Donatai narys Donatas Čižauskas.

Fotogenijai nuotr.

„Džiaugiamės, kad mūsų bičiulio Donato kūryba papildys mūsų turimą repertuarą. Tie, kurie klauso, ir myli mūsų atliekamas dainas, tikrai neliks nusivylę... Šitas kūrinys turi patrulišką braižą todėl tikrai labai ja tikim. Pirmą kartą pristatome vaizdo klipą, skirtą būtent šiam kūriniui, kuriuo ir norėjom  parodyti grupės veidą toks, koks yra. Linksmas, lengvai išprotėjęs, nestokojantis geros emocijos jau daugiau nei 13 metų!“, - mintimis dalinosi Algirdas ir Juozas.

PATRULIAI - Pažadu pakeisti rytojų